Hayırlı Olsun….

Cildiye Uzmanı Dr. Ş.Deniz Arsan 01 Ekim 2020 tarihi itibariyle Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’nde göreve başladı.

Hayırlı Olsun….
01 Ekim 2020 - 21:01 - Güncelleme: 02 Ekim 2020 - 07:50

Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye) Uzmanı Dr. Ş.Deniz Arsan 01 Ekim 2020 tarihi itibariyle Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’nde göreve başlamıştır.

Doğum Yeri Ankara olan, Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye) Uzmanı Dr. Ş.Deniz Arsan, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Lisansını ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nde İhtisasını tamamlamıştır.

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi tarafından yapılan açıklamada, ”Cildiye Uzmanımız siz hemşehrilerimize hizmet vermek için göreve başlamıştır. Ayrıca hekimimiz tarafından deri, saç ve tırnak hastalıklarının teşhis ve tedavisi genital siğillerin tedavisi, cinsel yolla bulaşan hastalıkların teşhis ve tedavisinin yanı sıra Dermakozmetoloji Uygulamaları da (Botoks, Dolgu, İp Uygulaması, Gençlik Aşısı, Kök hücre uygulaması vb) hastanemiz bünyesinde yapılacaktır.

Sektörümüz dahilinde hemşehrilerimizin de desteği ile  hizmetlerimizin gelişimini sürdürecek, Çankırı için alanımızda yeni katkılar sunacağız.

ÇÖKH'sinden yapılan açıklamada, "Aramıza yeni katılan hekimimize de hayırlı olsun der, başarılarının devamını dileriz.” ifadelerine yer verildi.Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye) Uzmanı Dr. Ş.Deniz Arsan
 
 


Bu haber 4165 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum