Koru Sevindir Derneği Faaliyetlerine Devam Ediyor

Dernek Başkanı Dudu Sevindim, “Çankırı’da Bakıma ve Korumaya Muhtaç Yaşlı, Engelli, Çocuk ve Kadınları Koruma Derneği olarak Çankırı Eldivan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyarette bulunduk.

Koru Sevindir Derneği Faaliyetlerine Devam Ediyor
12 Kasım 2022 - 12:44 - Güncelleme: 12 Kasım 2022 - 12:48
Dudu Sevindim başkanlığını yaptığı Çankırı’da Bakıma ve Korumaya Muhtaç Yaşlı, Engelli, Çocuk ve Kadınları Koruma Derneği faaliyetlerine devam ediyor. Dernek üyeleri Çankırı Eldivan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne bir ziyarette bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Dudu Sevindim, “Çankırı’da Bakıma ve Korumaya Muhtaç Yaşlı, Engelli, Çocuk ve Kadınları Koruma Derneği olarak Çankırı Eldivan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyarette bulunduk. Kuruluşunda kadın ve erkek bölümü olmak üzere iki binadan oluşan merkezin kadın bölümümundeki üyelerini ziyaret ettik. Bakım ve danışmanlık hizmeti alan üyelerini bizde bir nebze mutlu edebilme adına saat ve çeşitli hediyeler vererek sevindirmeye çalıştık. Bize ev sahipliği yapan Müdiremiz Hilal Gökmen Hanım’a ve bizi çok güzel ağırlayan tüm personele çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

 
Bu haber 2178 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum