İsmet İnönü Ortaokulunda Kitap Sevgisi Ödüllendirildi

2020-2021 eğitim öğretim yılında ‘Yarenler Okuyor Projesi’ hayata geçirilmişti.

İsmet İnönü Ortaokulunda Kitap Sevgisi Ödüllendirildi
18 Ocak 2022 - 10:54 - Güncelleme: 18 Ocak 2022 - 10:58
Kitap Sevgisi Ödüllendirildi

Hayatın her safhasında kitap okuyan, okuma kültürüne sahip, düşünen, üreten, eleştiren, öğrenmekten ve bilgiden kaynaklanan "huzur'' ortamına ulaşmış, duyarlı bireylerden oluşan bir toplum oluşturulması amacıyla 2020-2021 eğitim öğretim yılında ‘Yarenler Okuyor Projesi’ hayata geçirilmişti. Yarenler Okuyor Projesi’ne katkı sağlamak, öğrencilerimizin kitap okumaya olan ilgilerini artırmak amacıyla İsmet İnönü Ortaokulu Türkçe Öğretmenlerimiz tarafından kitap okuma yarışması düzenlendi.

Türkçe Öğretmenlerinin seçtiği kitapları okuyan öğrencilerden, yapılan yarışmada dereceye girenler 14 Ocak Cuma günü yapılan törenle ödüllendirildi. Öğrencilere ödülleri; Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Şube Müdürü Muhsin Cesur ve Okul Aile Birliği üyeleri tarafından verildi. En yüksek puanla birinci olan 6.sınıf öğrencisi Barış Atalay Cihat bisiklet ödülünü kazandı. Ayrıca ilk üçe giren öğrencilere hediye çeki verildi. Törene öğrenci velileri de katılarak öğrencilerin mutluluklarını paylaştılar.

Yarışmanın hazırlanması sürecinde emeği geçen okul idaresi ve öğretmenlerimizi, yarışmaya katılım sağlayan öğrencilerimizi tebrik ederiz.


Bu haber 2360 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum