Enerji Kimlik Belgesi Çıkartmak İsteyen Konut Sahipleri ya da Müteahhitlere Duyurulur

Çankırı’da ikametgah eden, Bakanlık yetkili firma olarak bilinen MSA ENERJİ “Enerji Kimlik Belgesi Çıkartmak İsteyen Konut Sahipleri ya da Müteahhitleri” bekliyor.

Enerji Kimlik Belgesi Çıkartmak İsteyen Konut Sahipleri ya da Müteahhitlere Duyurulur
03 Aralık 2019 - 12:35 - Güncelleme: 04 Aralık 2019 - 00:01

Duyuru

 

01 Ocak 2020’ye kadar enerji kimlik belgesi çıkartmak zorunluluğu gündemdeki yerini aldı. Bu belgenin bulunmadığı binalardaki alım-satım ve kiralama işlemlerin yapılamayacağı ifadeleri devlet tarafından paylaşıldı.

 

Binalar için enerji kimlik belgesi alımı zorunlu hale getirildi. Konut sahipleri ya da müteahhitler binalarına 01 Ocak 2020’ye kadar enerji kimlik belgesi çıkartmak zorunda. Bu belgenin bulunmadığı binalardaki alım-satım ve kiralama işlemleri yapılamayacak.

 

Apartmanlara uygulanan ve enerji verimliliğini gösteren enerji kimlik belgesi alabilmek için Çankırı’da bu işi kim yapıyor acaba gibi sorularla karşı karşıya kalınındı.

 

MSA ENERJİ Uygun Fiyat ve Hızlı Belgelendirme İle Tüm Çankırılıların Hizmetinde

 

Çankırı’da ikametgah eden, Bakanlık yetkili firma olarak bilinen MSA ENERJİ diye bilinen bir firma var olduğunu duyuran yetkililer “Enerji Kimlik Belgesi Çıkartmak İsteyen Konut Sahipleri ya da Müteahhitleri” Buğday Pazarı Mahallesi, Terminal Caddesi, Ahmet Yesevi Dükkanları No:7 adresinde sizleri beklemektedir.

 

Adres:

 

MSA ENERJİ Buğday Pazarı Mahallesi, Terminal Caddesi, Ahmet Yesevi Dükkânları No:7 Çankırı

 

Tel: 0 376 212 19 19

 

 

 

 


Bu haber 3678 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum