Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu Çankırı'da

Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, bir dizi programa katılmak için Çankırı'yı ziyaret etti. Çankırı Valiliği, Çankırı Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı ve Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden...devamını okuyunuz.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu Çankırı'da
04 Eylül 2023 - 16:21 - Güncelleme: 04 Eylül 2023 - 20:54
Çankırı'da konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, "Bütün öğrencilerimizin hiçbirisi açıkta kalmayacak şekilde bir mücadele içerisindeyiz. Hummalı bir çalışma var. Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak da her daim gençlerimizin yanında olduğumuzu ifade ediyorum" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, bir dizi programa katılmak için Çankırı'yı ziyaret etti. Çankırı Valiliği, Çankırı Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı ve Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden Emiroğlu, Atatürk Stadı'nda sporcu çocuklarla vakit geçirip penaltı, ok atışı yaptı. Emiroğlu, çalışmaları devam eden yüzme havuzunda incelemelerde bulundu.


AK Parti Çankırı İl Başkanlığı'nda konuşan Bakan Yardımcısı Eminoğlu, öğrencilerin yurt imkanlarından faydalanması için çalışmalarını yürüttüklerini belirterek, “Türkiye genelinde 10 binin üzerinde tesislerimiz var. Kapalı havuzlar, olimpik havuzlar, yarı olimpik havuzlar, gençlik merkezleri, spor tesislerimiz, KYK yurtlarımız Türkiye genelinde 950 bin civarında. Bütün öğrencilerimizin hiçbiri açıkta kalmayacak bir mücadele içerisindeyiz. Hummalı bir çalışma var. Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak da her daim gençlerimizin yanında olduğumuzu ifade ediyorum. Yaz dönemini kamplarla, yaz spor okullarıyla birçok projeyle dolu dolu geçirdik şimdi de okul dönemi üniversiteler inşallah Ekim 2 itibariyle açılmış olacak hem bir taraftan öğrencilerimizi yurtlarımızda devam etmeye devam edeceğiz hem de genç ofislerimizde, gençlik merkezlerimizde, gençlik kamplarımızda onların yanında olmaya, burslarımızla, yurtlarımızla devam edeceğiz" dedi.

Bakan Yardımcısı Eminoğlu Çankırı Belediyesini Ziyaret Etti

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve ekibi tarafından karşılanan Eminoğlu, Çankırı’da yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Makamda gerçekleştirilen görüşmede Başkan Esen, yerel yönetim olarak Çankırı’daki gençliğin sanat, spor, kültür başta olmak üzere birçok alanda en büyük destekçisi olmaya gayret ettiklerini söyledi. Ziyaret sonunda Esen, Bakan Yardımcısı Eminoğlu’na Çankırı ziyareti anısına filografi  ile işlenmiş Türk Bayraklı plaket hediye etti.

Bu haber 1947 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum