Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

Ergeçer & Coşkun Ailelerinin Mutlu Günü

Geçtiğimiz önceki hafta 22 Ocak 2022 Cumartesi günü Ordu/Fatsa ilçesi Yıldız Otel de başlayan düğün merasimi Çankırı'da da devam etti.

Ergeçer & Coşkun Ailelerinin Mutlu Günü
30 Ocak 2022 - 17:36 - Güncelleme: 30 Ocak 2022 - 23:50
Ergeçer & Coşkun Ailelerinin Mutlu Günü

Fatsa Ve Çankırı’da Hafta Aralıklı İki Düğün Birden

Fatsa’nın seçkin ailelerinden Esma-Asım Coşkun’un değerli evlatları Aslıhan Coşkun ile Çankırı’mızın Yeni Mahalle sakinlerinden emekli esnaf kardeşimiz Hediye-Bilal Ergeçer çiftinin kıymetli evlatları Samet Ergeçer hayatlarını birleştirdi.

Aslıhan ve Samet'in düğün merasimine iştirak ederek mutluluklarına ortak olduk. Genç çiftlerimizin Çankırı Koç Otel de gerçekleşen nikah şahitliklerini Mustafa Kaval, Mustafa Gökçe beyefendiler yaptılar.

Geçtiğimiz önceki hafta 22 Ocak 2022 Cumartesi günü Ordu/Fatsa ilçesi Yıldız Otel nikah salonunda düzenlenen nikah töreninde gelin hanım Aslıhan Coşkun ile damat bey Samet Ergeçer,
 "Aselsan Genel Müdür Yardımcısı ve Mikroelektronik, Güdüm, Elektro-Optik Sektör Başkanı Mustafa Kaval" ve Çankırı Enerji-Sa Müşteri Hizmetler Yöneticisi Mustafa Gökçe'nin şahitlikleri huzurunda, ömür boyu mutluluğa davetlilerin alkışları eşliğinde “EVET” dedi.

Özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak, mutluluklarına mutluluk katan dost ve akrabalarını ağırlama gayretindeki memnuniyetleri yüzlerine yansıyan Ergeçer ve Coşkun ailelerini kutlar, Samet – Aslıhan genç çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kurallara Uygun Şekilde Düğün Töreni Gerçekleşti

Düğün yapılan mekâna maske takılarak girildi. Mesafe ve oturma düzeni kurallarına riayet edildi.

Düğünün yapıldığı mekân işletmecileri/sorumluları tarafından genel kullanım alanlarına ve oturma düzenine ilişkin mesafe planı hazırlanarak davetli konukların kullanımına sunuldu. Temizlik, maske ve mesafe kuralları ile uyulması gereken diğer kurallara ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Takı merasimi, hediyelerin düğün mekânının uygun bir yerinde sandık kutusuna konulması şeklinde yapıldı. Çeşitli ikramlardan sonra konuklar hayırlı, uğurlu olsun dilekleri temennisinde bulunarak düğün sahipleriyle yaran selamı vererek vedalaşıp mekandan ayrıldılar.


www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, "Genç çiftimize iki cihan saadeti diliyoruz. Bir yastıkta kocasınlar."


Ergeçer ve Coşkun aileleri Fatsa ve Çankırı’da gerçekleşen düğün merasimlerine uzaktan ve yakından katılan, katılamayan davetlilerine, eş, dost ve komşularına teşekkür ettiler.


Bu haber 19667 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum