Erol Zamkı Aksu Mahallesi Muhtar Adayı

Zamkı, "Deneyimli ve tecrübeli ekibimle 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Aksu Mahallesi Muhtarlığına talip olduğumu paylaşmaktan onur duyuyorum."

Erol Zamkı Aksu Mahallesi Muhtar Adayı
05 Mart 2024 - 12:27 - Güncelleme: 05 Mart 2024 - 12:34
Dinamik, Vizyoner, Çalışkan insan Erol Zamkı, “Aksu Mahallemizde ikamet eden komşularımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılamak, mahallemizin daha yaşanılır ve konforlu bir mahalle olması için tüm gücümle çalışmak için ben de Muhtar adayıyım.” Dedi.

Vaadleri ve özgeçmişini paylaşan
Erol Zamkı, “Mahallemizin sorunlarını iyi biliyoruz ve sorunları çözüme kavuşturup, mahalle sakinlerimin dertlerinle dertlenip çözüm odaklı çalışmalarla yaşadığımız bu Mahallemizi sizlerle beraber daha yaşanabilir yer haline getirmeye çalışacağız.” İfadelerini kullandı.


Esnaflık yapmamdan ötürü arkadaşlarımın, kardeşlerimin ve sevdiklerimin mahallemizde muhtar adayı olarak çıkmam yönündeki samimi görüşleri, üstlenilen sorumluluk ve mahallemizde daha iyi bir hizmet anlayışı isteyenlerin beni bu görece layık görmeleri üzerine adaylığımı sunmuş bulunmaktayım.

Deneyimli ve tecrübeli ekibimle 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Aksu Mahallesi Muhtarlığına talip olduğumu paylaşmaktan onur duyuyorum.

Aksu Mahallesinde muhtar adayı olan diğer vatandaşlara da başarılar dileyen Erol Zamkı, “Aksu Mahallesi Muhtar Adayı olarak tecrübeli ekibimle diyoruz ki“ Sende Oy Ver Mahallemiz Kazansın” Bu düşüncelerle mahallemiz seçmenlerinden desteklerini bekliyorum. Bu süreçte sadece ben olarak değil mahalle sakinlerimizle ‘BİZ’ olarak başaralım istiyorum.” şeklinde konuştu.

Bu haber 2919 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum