Belediye Başkanı Esen, Covid-19 Aşısı Oldu

Başkan Esen, "Aşımızı olsak dahi rehavete kapılmak yok; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam edeceğiz." dedi.

Belediye Başkanı Esen, Covid-19 Aşısı Oldu
24 Şubat 2021 - 19:18
Covid-19 Aşısı Oldu

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Covid–19 aşısının ilk dozunu yaptırdı. Çankırı Devlet Hastanesi Covid–19 aşı uygulama biriminde aşı olan Esen, pandemi sürecinin başından beri salgını kontrol altına almak ve durdurmak için büyük fedakârlık ve özveri ile görevini yerine getiren tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen aşılama programına uyan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Devlet Hastanesine giderek ilk doz corona virüs aşısını oldu. Başkan Esen, “Ülkemiz, salgın sürecinde aşı politikasını istikrarlı bir şekilde uygulayan ülkelerden oldu. Sağlık ekiplerimiz, kar kış demeden evinden çıkamayan büyüklerimizin ayağına kadar giderek onlara aşı imkânı sağladı. Sırası gelince herkesin aşıyı yaptırmasının salgını yenmekte önemli olduğunu düşünüyorum.

Aşımızı olsak dahi rehavete kapılmak yok; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam edeceğiz. Bu zorlu sürecin hep birlikte üstesinden gelerek sağlıklı ve rahat günlerimize bir an evvel kavuşmamamızı diliyorum.” dedi.


Bu haber 1499 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Dertli
  1 ay önce
  Başkanlar personeline örnek olmalı tabi ki. Ama şu esnek mesaiye müsaade edip te kimsenin virüse yakalanmasına sebep olmasaydınız keşke. Bak kaç kişi öldü covit den. İnşallah bundan sonra olmaz da bu vebale düşmek zorunda kalmazsınız. İdarecilik zor zanaattır başkan bey. Şifa olsun.
 • 18 li
  1 ay önce
  ÇASKİ de patlak veren virüs bulaşmasından sonra aşı yaptırmanda fayda var tabi ki başkanım. Yanlışın neresinden dönersen kardır elbette. Şifalar diliyorum.