AK Parti Belediye Başkan Adayı Filiz'den Müjde!

31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesi Belediye Başkan Adayları Esen ve Filiz seçim çalışmalarına hız verdi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Filiz'den Müjde!
31 Ocak 2024 - 10:36 - Güncelleme: 31 Ocak 2024 - 10:41
AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada emekli vatandaşlar için bir müjde paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşı sevindirecek müjdeyi duyuran Filiz, emekliye su ve ulaşımın ücretsiz olduğunu açıkladı.


31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesi Belediye Başkan Adayları seçim çalışmalarına hız verdi. Çankırı’da sıkmadık el bırakmayan AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz, kurumlara ziyaretler düzenlenmeye ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Çankırı Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, sokak sokak, mahalle mahalle gezmeye, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Esnafları ziyaret ederek onlarla kucaklaşan Esen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız.” dedi. Esen, “Esnafımız mutlu, biz gururluyuz. Girdiğimiz her noktada hemşehrilerimizin mutluluğu ile karşılaşıyor, gurur duyuyoruz.” İfadelerinde bulundu.

Çankırı Çocukları Koruma Derneği ihtiyaç sahibi çocuklar için sinema etkinliği gerçekleştirdi. Çankırı’da 2021 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Çocukları Koruma Derneği ihtiyaç sahibi çocukların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Dernek Başkanı Sibel Akça ve dernek üyeleri tarafından çocuklara karne hediyesi olarak sinema etkinliği gerçekleştirildi.

Yunus AVM Sinemax sinema salonunda Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in de destekleri ile düzenlenen sinema etkinliğin de çocuklar patlamış mısır ve meyve suyu eşliğinde animasyon filmi izledi.

Etkinliğin düzenlenmesinde Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in sponsor olduğunu belirten Dernek Başkanı Sibel Akça, desteklerinden ötürü Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e teşekkür etti.

Bu haber 4131 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum