Başkan Esen'in 2020 Yılı Mesajı: "Sorumluluklarımıza Sımsıkı Sarılacağız"

Esen, "2020 yılının ülkemiz için birlik, beraberlik, sağlık, mutluluk, huzur, barış ve başarı içinde geçmesini temenni ediyor, tüm Çankırılı hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Esen'in 2020 Yılı Mesajı: "Sorumluluklarımıza Sımsıkı Sarılacağız"
30 Aralık 2019 - 13:32

“Sorumluluklarımıza Sımsıkı Sarılacağız”

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 2019 yılının sona ermesi dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Esen, bereket ve huzur dolu bir yıl diledi. Esen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“2019 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakırken, şehrimizi gelecekte görmek istediğimiz bir kent yapma yolunda sorumluluklarımıza sımsıkı sarılacağımız bir 2020 yılına giriyoruz. Bu sorumluluklarımızın temelini ise birbirimize karşı anlayış, hoşgörü, ortak akıl ve karar oluşturmaya devam edecektir. Yerel yönetim olarak kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri başta olmak üzere toplumumuzun tüm dinamikleri ile birlikte hareket ederek azimle çalışmak, üretmek ve şehrimizi ekonomik olarak daha keyifle yaşanabilir kente dönüştürmek en önemli hedefimiz.

2020 yılının ülkemiz için birlik, beraberlik, sağlık, mutluluk,  huzur, barış ve başarı içinde geçmesini temenni ediyor, tüm Çankırılı hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
 


Bu haber 2289 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum