Karantina Yurdundan Kaçtı Evinde Yakalandı

Çankırı’da Karantina kuralını ihlal edip yakalandıktan sonra yurda yerleştirilen bir kişi, yurttan kaçtı.

Karantina Yurdundan Kaçtı Evinde Yakalandı
18 Eylül 2020 - 21:52

Allah Akıl Fikir Versin Evinde Durmaz, Kurallara Uymaz, Yurda Kondu Gene Kaçtı!

Karantina kuralına uymayan bir kişi daha bu gün polis ekiplerince yakalanarak yurda yerleştirildi. Yurtta bulunan bazıları da güvenlik görevlilerine zorluk çıkardı.

Çankırı’da Karantina kuralını ihlal edip yakalandıktan sonra yurda yerleştirilen bir kişi, yurttan kaçtı. Şahıs, polis ekiplerinin başarılı çalışmasıyla evinde yakalandı. Şahıs hakkında gerekli cezai işlemler yapıldıktan sonra tekrar yurda yerleştirildi.

Allah kıl fikir versin evinde durmaz, kurallara uymaz, yurda gider gene kaçar. Sağlığını o kadar mı önemsemiyor ki bu tipi tipler? Kendi sağlını düşünmüyor, insanların sağlını da düşünmüyor al başına bela. Ne günlere kaldık Allah’ım.
 


Bu haber 3934 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Dertli
  1 hafta önce
  Bu hassas konuya gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı size teşekkür ediyorum Sayın Mustafa Çelik kardeşim. Keşke her kes sizin kadar duyarlı olsa. Gerçekten bazı insanlar! bu konuda çok basit ve sığ bir görüşe sahipler ne yazık ki. Halen işin ehemmiyetini kavramış değiller ya da patavatsızlık bazılarının kanlarına işlemiş maalesef.Ama bu demek değildir ki onlar istediği gibi hareket etsinler. Devletimiz gerekeni yapacaktır ve gerekirse bu sorumsuzlara ceza vermek sureti ile ağır tedbirler alınacaktır. Kimsenin başkalarının sağlığını tehlikeye atma hakkı yoktur, olamaz da.
 • vatandas
  1 ay önce
  Teröristten farksızlar vur emri verilsin.
 • Xxxx
  1 ay önce
  Salı günü adam hastaneden hava destekli yaşam alırken kaçtı geri zekalının biri.
 • Vatandaş
  1 ay önce
  Katilden betersiniz akılsız insan. Katil bir kişiyi öldürür, Ama sen ve senin gibiler hastalık saçarak kaç kişinin ölümüne neden olacaksınız belirsiz. Allah sizi ıslah etsin. Katilden farkları yok bu cahillerin. Virüsle baş ederiz de cahillikle nasıl ederiz hiç bilmiyorum. Evine kaçtın ne geçti eline?
 • Mustafa Çelik
  1 ay önce
  Kurallara uymayan babamda olsa, anamda olsa, kardeşimde olsa, oğlum, kızımda olsa, hısım veya akrabamda olsa şikayet etmeye, ihbarda bulunmaya devam edeceğiz. Kimseden de korkmuyoruz, çekinmiyoruz. Gönül koyan da koysun. Rabbim Doktorlarımıza, Sağlık Çalışanlarımıza, 112 Acil Ambulans Sağlık Çalışanlarına, Güvenlik Güçlerimize, güç kuvvet versin inşallah. Millet olarak Sağlık Bakanlığımızın tavsiyeleri doğrultusunda hareket ederek maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmeliyiz. Çankırı'da Koronavirüsü İnşallah hep birlikte yeneceğiz. Şehrini düşünen bir basın mensubu olarak elimizden geldiği kadar mücadele ediyoruz. Tedbirleri elden bıraktırma yacağız. Çünkü Çankırı'da durum hiçte iç açıcı değil.