Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Farkındalık Etkinlikleri Gerçekleştirildi

Genç Yeşilay Gönüllüleri tarafından düzenlenen gün boyu süren etkinlikler ve açılan stantlar ile öğrencilere eğlenceli bir ortamda teknoloji bağımlılığı ve zararları konusunda bilgi verildi.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Farkındalık Etkinlikleri Gerçekleştirildi
19 Mart 2024 - 19:29 - Güncelleme: 19 Mart 2024 - 19:41
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine yönelik teknoloji bağımlığı konusunda farkındalık etkinlikleri düzenledi. Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Yeşilay Cemiyeti Çankırı Şubesi, Yeşilay Kadın Komisyonu ve Genç Yeşilay Gönüllüleri iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinliklerde, öğrencilere teknoloji bağımlılığı, zararları ve kurtulma yolları konusunda önemli bilgiler aktarıldı.

Programa İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Yeşilay Cemiyeti Çankırı Şubesi Başkanı İsmail Özcan, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Duygu Hamlı, Bahadır Darakçı ve Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Samet Hamlı katıldı.

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni Gökhan Gülnar tarafından yapılan uygulamalı etkinlikler ve Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi Müdürü Safiye Kılıç'ın hazırladığı etkileşimli ve eğitsel oyunlar, öğrencilere interaktif bir öğrenme ortamı sunarken, öğrencilerin de konulara dikkatlerini çekti.

Ayrıca, Genç Yeşilay Gönüllüleri tarafından düzenlenen gün boyu süren etkinlikler ve açılan stantlar ile öğrencilere eğlenceli bir ortamda teknoloji bağımlılığı ve zararları konusunda bilgi verildi.

Bu haber 1628 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum