Fatih Erbakan Övgüyle Bahsettiği İsmi A Takımına Aldı!

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) üyeliğine seçildi.

Fatih Erbakan Övgüyle Bahsettiği İsmi A Takımına Aldı!
22 Kasım 2019 - 22:52

Müjdeci A Takımında

 

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) üyeliğine seçildi.

 

Müjdeci, ‘Milletimiz İçin Biz Varız’ diyerek, ‘Burada Gelecek Var’ diyerek laf değil hizmet üretmek için gecemizi gündüzümüze katarak canla-başla çalışmaya devam edeceğiz. Müjdeler Olsun Yeniden Refah Geliyor.” Dedi.

 

1’inci Olağan Büyük Kongresini büyük bir coşku ve heyecanla geride bırakan Yeniden Refah Partisi’nde yüzler gülüyor. Kongre sonrası görüş belirten Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, Milli Görüş Lideri merhum Necmettin Erbakan’ın yolunda gideceklerini ifade ederek, ‘2. Erbakan dönemi’ iktidarı için var güçleriyle çalışacaklarını kaydetti.

 

Yeniden Refah Partisi'nin heyecanla beklenen büyük Ankara Kongresi 17 Kasım 2019 Pazar günü, Türkiye’nin en büyük stadyumu Ankara Arena’da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

40.000 Kişinin katılımıyla ilk büyük kongresini gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi, Genel Başkan olarak Dr. Fatih Erbakan dedi.

 

Fatih Erbakan, Yeniden Genel Başkan

 

Yeniden Refah Partisi’nin 1. Olağan Büyük Kongresi, 17 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu'nda, 81 ilden delegelerin katılımıyla gerçekleşti. Emniyet kayıtlarına göre, 44 bin 742 kişinin katılım sağladığı kongrede yapılan genel başkanlık seçiminde, kayıtlı bin 117 delegeden 978'i oy kullandı. Fatih Erbakan 971 oy alırken, 7 oy geçersiz sayıldı. Böylece Fatih Erbakan, kurucusu olduğu partisinin, ilk olağan genel kurulunda geçerli oyların tamamını alarak genel başkan oldu.

 

Ankara Arena’da Refah İzdihamı

 

Yeniden Refah Partisi Milletiyle Buluştu

 

Ankara Arena’yı tıklım tıklım dolduran Yeniden Refah Partililer kongreyi stat içinde heyecanla takip ederken, stadyumun dolmasıyla birlikte on binlerce partili de kongreyi dışarıdan takip etti.

 

Kongreye, Sanatçı Davut Güloğlu damgasını vurdu. Güloğlu, sürpriz bir şekilde Yeniden Refah Partilileri ile bir araya geldi.

 

Muazzam bir atmosferde gerçekleşen kongrede Dr. Fatih Erbakan’ın A Takımı da belli oldu.

 

Büyük Kongrede yapılan seçimle; Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığı görevini yürüten Muhammed Fatih Müjdeci, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın tensipleriyle MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) üyeliğine seçildi.

 

 


Bu haber 2743 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum