Sayın Valimiz M. Fırat Taşolar, Çankırı Basınıyla Bir Araya Geldi

Sayın Valimiz Taşolar, ilimiz için büyük fedakarlıklarla görevini yerine getiren gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Sayın Valimiz M. Fırat Taşolar, Çankırı Basınıyla Bir Araya Geldi
11 Ocak 2024 - 22:19 - Güncelleme: 11 Ocak 2024 - 22:27
Çankırı Valisi M. Fırat Taşolar programda yaptığı konuşmada, 10 Ocak'ın hem Gazeteciler Günü hem de İdareciler Günü olduğu, bu nedenle gazetecilere "gönül dostları" olarak hitap ettiğini söyledi.

Sayın Valimiz M. Fırat Taşolar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilimizde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Hacı Ali Restoran’da saat 09.00’da gerçekleşen buluşmaya ilimizde yayın yapan yerel gazetelerin, internet haber siteleri ile ulusal gazete ve haber ajanslarının temsilcileri katıldı.

Basın Çalışanlarını Mesai Arkadaşı Olarak Görüyoruz

Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür eden Sayın Valimiz Taşolar, ilimiz için büyük fedakarlıklarla görevini yerine getiren gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Göreve geldiği günden bu yana Çankırı basınından hep destek gördüğünü ifade eden Sayın Valimiz; “İlimiz için önemli olan konularda basın kuruluşlarımız ve gazeteci arkadaşlarımızın büyük desteklerini görüyoruz” dedi.

Vali Taşolar, “Basın mensuplarının çok önemli bir kamu görevini yerine getirdiğini belirtip, "Yerel basın, Çankırı'nın hangi köşesinde olursa olsun bizim nefesimiz gibi, gören gözümüz gibi, ben o nazarla bakıyorum. Bütün arkadaşlarımızın belli haberleri dile getirirken büyük bir emek sarf ettiğini, haberciliğin büyük bir emekle oluştuğunun farkındayız" dedi…

Çankırı için yapılacak çalışmalarda gazetecilerle her zaman birlikte mesai harcayacağını ifade eden Sayın Valimiz M. Fırat Taşolar, buluşma sonunda gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirerek hediye takdiminde bulundu.

Bu haber 1319 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum