Geleceğin Güreşçisi Olarak Görülen Fatih Özgen Milli Takım Kampında

Başkan Esen, Belediye Spor Kulübünün Türkiye Şampiyonu genç güreşçisi ile gurur duyduğunu ifade ederek Özgen’i ve antrenörü Seyfettin Karadeniz’i tebrik etti.

Geleceğin Güreşçisi Olarak Görülen Fatih Özgen Milli Takım Kampında
23 Ağustos 2019 - 08:18

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, milli takım kampına davet edilen Belediye Spor Kulübü güreşçilerinden Fatih Özgen’i makamında kabul ederek tebrik etti.

 

11–13 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Minikler Türkiye Şampiyonası’nda 62 kg’da verdiği mücadele ile dikkatleri üzerine çeken ve şampiyon olarak adından bir kez daha söz ettiren Fatih Özgen’den bir müjdeli haber daha geldi.

 

Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu antrenörü Seyfettin Karadeniz’in yetiştirdiği ve geleceğin güreşçisi olarak görülen Özgen, 26 Ağustos – 7 Eylül 2019 tarihleri arasında Afyon’da yapılacak milli takım kampına davet edildi. Başkan Esen, Belediye Spor Kulübünün Türkiye Şampiyonu genç güreşçisi ile gurur duyduğunu ifade ederek Özgen’i ve antrenörü Seyfettin Karadeniz’i tebrik etti. Esen, başarılı güreşçi Fatih Özgen’in kampta göstereceği performansa göre ay-yıldızlı forma giyerek Balkan Şampiyonası'nda ülkemizi temsil etmesi durumunun da söz konusu olabileceğini belirterek başarı merdivenlerini azimle çıkan sporcularını desteklemeye devam edeceklerinin vurguladı.

 

Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu antrenör Seyfettin Karadeniz ve yetiştirdiği ve geleceğin güreşçisi olarak görülen Özgen’i kutluyoruz.

 

11-13 Haziran 2019 tarihinde Ankara’da yapılan Türkiye şampiyonasında 62 kg da 1. Olan Çankırı Belediyespor kulübü sporcumuz aynı zamanda şampiyonanın en teknik sporcusu seçilen Fatih Özgen 26 Ağustos- 07 Eylül 2019 tarihinde yapılacak milli takım kampına davet edilmesi şehrimizde sevinçle karşılandı. Çankırı’mıza hayırlı olsun. Başarılarının devamını dileriz.

 

 

 

 

Bu haber 2431 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • sedat doru
    7 ay önce
    Dünya şampiyonu bir antrenörün öğrencisiDE olmaktan gurur duyup çok çalışmalısın. Yolun açık olsun teprikler.