Kayınpederinin Öldürdüğü Gelin K.K.'nın Cesedi Bulundu

26.08.2021 Perşembe günü yapılan arama çalışmaları sonucunda saat 17:15 sıralarında Dedeköy ile Karadayı köyleri arasında D.Ç.'ın babasına ait tarlada gömülü olarak kaçırılan bir çocuk annesi gelin K.K'nın cansız bedenine ulaşıldı.

Kayınpederinin Öldürdüğü Gelin K.K.'nın Cesedi Bulundu
26 Ağustos 2021 - 19:50
Kahreden Acı Haber Geldi, K.K.’nın Cansız Bedenine Ulaşıldı

Kayıp Gelinin Cesedi Tarlada Gömülü Halde Bulundu

Çankırı Merkeze bağlı Dede köyünde yaşanan üzücü olayda kayınpeder D.Ç, gelini K.K.,yı ateşli silahla vurduğu, daha sonra annesi (merhume) Sultan Çalışkan’ın mezarı başına gelerek kendi yaşamına son verdiği bilgilerini kamuoyu ile paylaşmıştık.

24.08.2021 Salı gününden beri kendisinden haber alınamayan D.Ç.,nın aracı Dede Köy Mezarlığı yakınlarında park halinde bulunurken olay yerine gelen yakınları D.Ç.,nıda annesinin mezarının üzerine kapanmış vaziyette cansız halde bulmuştular.

Kayıp Gelin 2 Gündür Duraksız Arandı

Tarih 26.08.2021 Perşembe’yi gösterirken Çankırı Merkez'e bağlı Dedeköy'de Jandarma, Köy sakinleri bölgede yoğun bir arama çalışmasına katılarak kaçırılan imam nikahlı gelin K.K'nın canlı veya cansız bedenini bulmaya koyuldular. 

26.08.2021 Perşembe günü yapılan arama çalışmaları sonucunda saat 17:15 sıralarında Dedeköy ile Karadayı köyleri arasında Doğan Çalışkan'ın babasına ait tarlada gömülü olarak kaçırılan bir çocuk annesi gelin K.K'nın cansız bedenine ulaşıldı.

Olay Yerine Çok Sayıda Jandarma Güvenlik Güçleri İntikal Etti

Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda K.K'nın cansız bedeni gömülü bulunduğu yerden çıkartılarak Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Talihsiz gelin K.K'nın ateşli silahla öldürüldüğü öğrenildi.

D.Ç.'nın Cenazesi Toprağa Verildi


Merkez Dede Köyü sakinlerinden Ömer Çalışkan'ın oğlu, Yunus AVM çalışan Münir Çalışkan'ın kardeşi Med-MAR çalışan Doğan Çalışkan vefat etmiştir. Cenazesi 26.08.2021 Perşembe günü saat 10:00'da Dede köyünde toprağa verildi.

 
Bu haber 15650 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum