48.000.0000 TL'lik (48 Milyon) Dev Hizmet Şehrimize Hayırlı Olsun

İlimiz kapalı yüzme havuzu olmak üzere tüm ilçelerimizde yeni spor alanları.

48.000.0000 TL'lik (48 Milyon) Dev Hizmet Şehrimize Hayırlı Olsun
30 Nisan 2020 - 04:19

Dev Hizmet Şehrimize Hayırlı Olsun

Çankırı’ya toplam 48 milyon lira tutarında Gençlik Spor Bakanlığı tarafından 22 farklı tesisten oluşan spor tesisi yapılacağı açıklandı.

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, sosyal medya hesabında yaptığı duyuruda, “Başta ilimiz kapalı yüzme havuzu olmak üzere tüm ilçelerimizde yeni spor alanları yapılması için ilk adımlar atıldı memleketimize hayırlı olsun.” Dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından;

İlimize “Yüzme Havuzu” (eski yerinde) olmak üzere ilçelerimize kazandırılan spor tesislerini (48 Milyon TL’lik yatırım) halkımızın hizmetine sunmak için ilk adımı attık.

Halkımızın kullanımına sunulacak olan kapalı yüzme havuzu ve spor tesisleri şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.


 

Bu haber 11680 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Abdullah
  1 hafta önce
  Gençliğimizi sosyal ve kültürel faaliyetlerden sonra muhakkak bu yapılacak olan spor komplekslerine çekmemiz gerekmektedir. Devletimizin gücü ve gençliğe olan ilgisi bir kez daha kendilerine olan hayranlığımı artırmıştır. Bu manada emeği geçen tüm yetkililere teşekkürlerimizi sunuyor,emeklerine sağlık diyorum. Çankırı'mıza hayırlı olsun.
 • Vatandaş
  2 ay önce
  Emeği olanlara teşekkür ederiz. Yatırım güzel bir şey. Haber içeriğinde de okuduğumuza göre; fakat kapalı havuzun merkezde (tekrar yıkılan yere) yapılması gündemde. Şehir bu kadar betona boğulmuşken bir konuda daha bir titizlik gösterilmeliydi diye düşünerek uyarıda bulunup geçmişte verilen sözleri hatırlatmak istedim. Yanılmıyorsak sanırım daha önce orası hani millet bahçesi olacaktı? Şimdi ne değişti beyler?