Gözaltılar Devam Ederken; Tutuklamalarda Peş Peşe Geliyor (7 Kişi Tutuklandı)

Hayvancılık, Gayrimenkul, Araç Dolandırıcılık gibi olaylarıyla ilgili olarak gözaltına alınan 21 kişinin gözaltıları devam ederken; bir taraftan da emniyette işlemleri tamamlananlar hakim karşısına çıkartılıyor.

Gözaltılar Devam Ederken; Tutuklamalarda Peş Peşe Geliyor (7 Kişi Tutuklandı)
28 Haziran 2020 - 11:29 - Güncelleme: 28 Haziran 2020 - 18:50

Tutuklamalarda Peş Peşe Geliyor

Operasyonla, R.A., F.K., M.A.E., S.Ş., E.E., O.Ç., E.Ç., C.A., F.Ş., N.S.G., E.Ç., B.B.A., E.Ö., Z.K., Y.A., A.S., İ.İ., G.K., M.G., Ş.K., A.A. isimli toplam 21 şahsın yakalandığı daha önce açıklanmıştı.

Bu güne Kadar 7 Kişi Tutuklandı, Tahkikatlar Devam Ediyor!

Tutuklananlar: F.K., C.A., E.Ö., O.Ç., E.Ç., F.Ş., Y.A. 

27.06.2020 Cumartesi Günü Dolandırıcılık Suçundan Mahkemeye Sevk Edilen 4 Kişi Tutuklandı.

28.06.2020 Pazar günü 3 Kişi daha tutuklanmıştır. Toplam da tutuklu sayısı 7 oldu. Gözaltı ve soruşturmalar devam ediyor.

Olayla alakalı olarak çok mağdurun bulunduğu; “Bugüne kadar bu örgüt tarafından hayvan, ev, araba ve para gibi mal varlıkları dolandırılan ancak korkularından adli makamlara başvurmayan vatandaşlarımızın haklarını aramaları, mağduriyetlerinin giderilmesi için Çankırı Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.” İfadeleri yetkililerce söylenmektedir.

Konu İle İlgili Olarak Gözaltı Ve Tutuklamalar Sonucunda Emniyet İl Müdürlüğü’nün Kamuoyunu Bilgilendireceği Bekleniyor!

7 KişiTutuklanarak Cezaevine Götürüldü

Hayvancılık, Gayrimenkul, Araç Dolandırıcılık gibi olaylarıyla ilgili olarak gözaltına alınan 21 kişinin gözaltıları devam ederken; bir taraftan da emniyette işlemleri tamamlananlar hakim karşısına çıkartılıyor.

Geçtiğimiz hafta 22.06.2020 Pazartesi günü sabaha karşı, dolandırıcılık suç örgütüne Çankırı’da operasyon düzenlenmiş; Emlakçılık, galericilik, hayvancılık yapıyoruz görünümünde özellikle acil paraya ihtiyacı olan vatandaşları örgütlü olarak ağlarına düşürerek, yaptıkları hayvancılık, gayrimenkul, araç dolandırıcılık olaylarıyla ilgili olarak örgüte karşı şüphelilerin ev, iş, mandıra adreslerinde yapılan operasyonla 21 kişi gözaltına alınmıştı.

Bu Şehri Seviyoruz, Herşey Çankırı İçin

Tahkikatlar devam etmekle birlikte, gözaltı ve tutuklamaların devamının olabileceği bilgileri de paylaşıldı.
 


Bu haber 22645 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Abdullah
  2 ay önce
  Ya hu,şu insanları ağlatarak gülebileceğini zanneden insanlara acıyor ve onların haline gerçekten üzülüyorum.Oysa hem bu dünyanızı,hem de ahiretinizi berbat ediyorsunuz.Gelin vazgeçin ve tövbe edin de,şu insanlardan çarptıklarınızı helalleşerek geri iade edin.Yoksa yanacaksınız benden söylemesi.
 • Yunus
  3 ay önce
  Tutuklananların isimlerini verirmisiniz yada isim soyisim baş harflerini
 • Mehmet demir
  3 ay önce
  21 gözaltında biri olan ve Pelitözünlü olan bütün mal varlığını eşinin üzerine yapıp eşiyle resmiyette boşanmış diye duydum diğer haber sitesinde. Bu yüzden mağdurlara verdiği senetler boş çıkıyormuş. Üzerine kayıtlı bir şey bırakmayarak hukuki açıklardan faydalanmış bugüne kadar. Köylüyü kandırabilirsin ama devleti kandıramazsın. Daha ortaya çıkmayan ve hayvanları alınan kim bilir kaç tane daha gariban var?