Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Çankırı Basınını Ağırladı

Hacı Ali Dinlenme Tesisleri kurucu sahibi, gariban babası, (Merhum) Hacı Mustafa Sevindim ağabeyimizi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde özlemle andık, ellerimizi semaya açarak ruhu için dualar ettik.

Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Çankırı Basınını Ağırladı
13 Ocak 2022 - 16:01 - Güncelleme: 13 Ocak 2022 - 16:15
Çankırı Basını Servet Sevindim'i Sevindirdi

Hacı Ali Dinlenme Tesisi Çankırı Basını İle İç İçe Güzel Bir Gece Geçirdi


Çankırı’nın gözde Mekanı Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Çankırı Basını İle Buluştu

Çankırı Çalışan Gazeteciler Derneği, Şehrimizde faaliyet gösteren, Yerel, Gazeteler, Ulusal Basın Temsilcileri, İnternet Medya sahipleri, Radyo Çalışanları, Muhabirler adam gibi adam, yardımsever insan, garip dostu değerli iş insanı Servet Sevindim ile buluşarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü kutladık.

Değerli iş insanı Servet Sevindim, “Allah birliğinizi, dirliğinizi bozmasın” ifadelerini kullandı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Mekanında bizleri ağırlayan; adam gibi adam, yardımsever insan, garip dostu değerli iş insanı Servet Sevindim, “Basın camiasının kentin tanıtımı ve kalkınmasına büyük katkı sağladığını, İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan değerli basın çalışanlarımızın üstlendiği misyon şüphesiz taktire şayandır. Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum, davetimize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız” dedi.”

Çeşitli ikramlarda bulunan iş insanı Servet Sevindim kardeşimize bizleri bu önemli günümüzde hatırlayarak bir araya getirmiş olmasından dolayı son derece mutluluk duyduk. İş adamı Servet Sevindim ve Çankırı’nın gözde mekanı Hacı Ali Dinlenme Tesislerinin tüm çalışanlarına şahsım Mustafa Çelik ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.”

Hacı Ali Dinlenme Tesisleri kurucu sahibi, gariban babası, (Merhum) Hacı Mustafa Sevindim ağabeyimizi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde özlemle andık, ellerimizi semaya açarak ruhu için dualar ettik. Samimi ortamda ve sohbet anlamında geçen buluşma, hatıra fotoğrafı çekimimizle son buldu.
Bu haber 2767 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Servet KALFA
    4 ay önce
    Merhum Mustafa Sevindi'ye Allah'tan rahmet. geride kalan ailesine eş ve dostlarına başsağlığı diliyorum. Servet Sevindi'ye de babasının izinde gitmesine ve işlerinde başarılar diliyorum.