Tüm Türkiye Şehitlerine Ağlıyor…

www.haberci18.com İnternet Medyası yönetmeni Mustafa Çelik, "Bu Mübarek gecede yüreğimizi yaktılar. Yüreğimizi yakanların da yüreği yansın, ocakları sönsün İnşallah. Başımız sağ olsun." diye dua ediyor.

Tüm Türkiye Şehitlerine Ağlıyor…
28 Şubat 2020 - 10:47 - Güncelleme: 28 Şubat 2020 - 15:47

İdlib M4 otoyolunun güneyinde Türk askerlerinin bulunduğu konvoya hava saldırısı düzenlendi.

Suriye’de Hain Saldırı 33 Şehidimiz Var, 32 Askerimizde Yaralı

Bu acı haber tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Yüreğimiz Yanıyor

Bu Mübarek gecede yüreğimizi yaktılar. Yüreğimizi yakanların da yüreği yansın, ocakları sönsün İnşallah. Başımız sağ olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Allah tüm milletimize sabır versin. Allah'ım sana emanet kahraman askerlerimiz bu hain saldırılar İnşallah son bulur.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’tan Başsağlığı Mesajı

Dün akşam saatlerinde Suriye’nin İdlib bölgesinde Suriye rejimi ve destekçilerinin hava saldırıları sonucu 33 askerimiz şehit olmuş, 32 askerimiz de yaralanmıştır.

İdlib şehitlerimize ve diğer tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı diliyor, aynı saldırıda yaralanan kahraman askerlerimize Allah’tan acil şifalar niyaz ediyorum.

Milletimizin başı sağ olsun.

Hamdi Bilge Aktaş Çankırı Valisi

www.haberci18.com Yazı Ailesinden Başsağlığı Mesajı

Gün birlik olma, tek yumruk olma günü....

Hazır mıyız Çankırı?

Bu günden itibaren Türk Milleti olarak içeride ve dışarıdaki düşmanlarımıza cevap verme, bedel ödetme günü geldi çattı. Türk Bayrağımıza, Kuran’ımıza, Ezanımıza, Vatanımıza, Milletimize, Asker ve Polisimize uzanan elleri kırma günüdür. İçimizdeki hainleri yaşatmamak gerek. Bedeli ne olursa olsun her türlü mücadeleye hazırlıklı olmak, en önemlisi birlik olma, tek yumruk olma ve çok akıllı olma günüdür.

www.haberci18.con İnternet Medyası olarak şu ifadelere yer vermekten başka çaremiz kalmadı. “Sözün bittiği yerdeyiz. Ne denilir, bu acı nasıl tarif edilir inanın bilmiyorum. Çok üzgünüm, dün geceden beri uyuyamıyorum. Keşke elimizden bir şey gelse. Dışarıda dularımızla tek yumruğuz. Fakat şehirimizde artık el frenimiz tutmamaya başladı. Biz onlar için savaşırken, şehitler verieken onlar zevk sefa içerisinde alem yapıyorlar, gülüp oynuyorlar. Biz Türk Milleti ise analar, babalar top yekün olarak ağlıyoruz. Kanımıza dokunan da bu. Vur deseler vursak, kır deseler kırsak, öl deseler ölsek, öldür deseler öldürsek...Ve Türkiye an itibari ile gerçekten sözün bittiği yerde! Sabrımız kalmadı. Artık bu siyasetler üstü bir durum! İdeolojiler üstü! Allah’ım bize güç ver, sabır ver!!!!”

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla.. Ya Rabb’im şehitlerimize rahmet eyle, yakınlarına sabır ver. Ordumuzu, yurdumuzu, milletimizi her türlü düşmandan koru. Yarattıklarının şerrinden yine sana sığınırız Allah’ım. Bizi sensiz bırakma. Bize birlik ve dirlik nasip et. Şüphesiz sen her işinde galip olansın ve gücün her şeye yeter.. Amin


 
 

Bu haber 3357 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum