Çankırı Haydi Çocuklar Camiye Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Program, Cemâlettin Ferruh Kur'an Kursu hocası Osman Uslu'nun Kur'an tilavetiyle başladı.

Çankırı Haydi Çocuklar Camiye Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi
26 Şubat 2024 - 21:22 - Güncelleme: 28 Şubat 2024 - 05:25
Çankırı Çevre ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen "Haydi Çocuklar Camiye" projesinin ödül töreni, büyük bir katılımla gerçekleşti.

Program, Cemâlettin Ferruh Kur'an Kursu hocası Osman Uslu'nun Kur'an tilavetiyle başladı. Projenin sahibi olan Çankırı Çevre Kültür Derneği Başkanı Duran Karakoyun, açılış konuşmasıyla Çankırı da projeye katkı sunan Çankırı il müftüsü Mehmet Şahin'e Nezaket Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneğine, Vefa Kitabevi'ne, Kevser Kırtasiye'ye teşekkür ederek etkinliği başlattı.

Çankırı İl Müftüsü Mehmet Şahin, çocuklara kısa bir sohbet sunarak programa renk kattı. Katılımcılar, 10 gün boyunca namazlarını kılarak topladıkları puanlarla ödül almaya hak kazandılar ve heyecanla ödüllerini aldılar. Bütün çocuklara ve katılımcılara ikramlar yapılarak program sona erdi.

Bu ödül töreniyle, projenin çocukların ibadetlerini yerine getirme konusundaki teşvik edici bir etkinlik olduğu ve toplumda olumlu bir etki sağladığı da gözlemlendi.

Bu haber 2749 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Tuncay Hoca
  1 ay önce
  Sayın Bedestan,öncelikle aciliyetinden kaynaklanan ve şahsıma ait eksik yapılan bir yorumdan dolayı affınızı talep ediyor;projenin hazırlayıcısı Çankırı Çevre ve Kültür Derneği adına Sayın Duran Karakoyun'a,projeye katkı sunan Çankırı İl Müftüsü Mehmet Şahin'e,Nezaket Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneğine, Vefa Kitabevi'ne, Kevser Kırtasiye'ye,kıymetli Osman hocama ve değerli dostum ve hocam Doçent İbrahim Akyol'a teşekkür ediyor;bu hizmetlerin içerik ve kalite yönünden de artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum.Vesselam...
 • Tuncay Hoca
  1 ay önce
  Bu manidar ve anlamlı mükemmel programı organize eden başta DİB ve İl Müftümüze, birbirinden değerli hocalarıma ve destek veren ÇAKÜ hocalarıma teşekkürlerimi arz ediyorum. Dinini bilen Rabbini bilir. Rabbini bilen kendini bilir.Kendini bilen ise haddini ve de gücünü bilir.Hıristiyan ve Yahudi halkının çocuklarına verdiği eğitimden çok daha fazlasını biz Müslümanlar olarak çocuklarımıza vermeliyiz. Sizler havlayanlara değil icraat yapanlara bakınız. Daha güzel programların devamını bekliyoruz inşallah. Vesselam...
 • bedestan
  1 ay önce
  Tuncay bey projeyi yürüten Çankırı çevre ve kültür derneği üniversitenin ve hocalarının bir katkısı yok.
 • songul
  1 ay önce
  haydi çocuklar okula önce okul eğitim yazın zaten öğrenmek isteyen gider çocukları rahat bırakın
 • Tebrikler
  1 ay önce
  Camiler her gün dolsun.