Hey Anam Heyy; Çankırı Aldı Paketi Vurdu Tokadı!

Olmayan Cumhur İttifakına karşı, Gizli muhalefetlere karşı, İçimizdeki hainlere karşı; Tetikçi İnternet Medyacılara karşı, Dik duruşu ile gönüllerde taht kuran MHP’li İsmail Hakkı Esen % 60 gibi rekor bir oyla seçimi kazandı.

Hey Anam Heyy; Çankırı Aldı Paketi Vurdu Tokadı!
03 Nisan 2024 - 09:02 - Güncelleme: 03 Nisan 2024 - 13:10
Atom Karınca Belediye Başkanı Esen Vatandaşlardan Takdir Topladı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen davranışı ile vatandaşlardan takdir topladı.

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde yüzde 60.01oy oranı ile Çankırı’nın yeniden belediye başkanı seçilen İsmail Hakkı Esen’in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım vatandaşlardan takdir gördü. Başkan Sen paylaşımında, “Kutlama amacıyla tarafıma gönderilecek çiçek ve hediyeler yerine, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere gıda kolisi hazırlamanızı ve bu kolileri belediyemize teslim etmenizi rica ederim. Birlikte kazandık, birlikte kutlayacak, birlikte paylaşacağız” ifadelerine yer verdi.

Çankırılı birçok vatandaş Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i örnek davranışından dolayı kutladı.

Çankırı Halkı Tarihi Bir Farkla Gereken Cevabı Verdi!

MHP’li İsmail Hakkı Esen % 60 gibi rekor bir oyla seçimi kazandı.


Biz Bir Yere Gidip Geri Gelmedik

Biz 54 senedir bir yere gitmedik. Şehrimizi terk edip bir yere gitmedik, gidip de geri de gelmedik. Biz hep Çankırı’daydık. Buranın tozunu da, kaldırımını da, Sarıbabasını da, Karatekin Mahallesini de, Alibeyi de, Buğday Pazarını da biz herkesten iyi biliriz, buna inanın. Onun için kimse bize ahkam kesmesin. Ben bu şehrin sokaklarında büyüdüm. Şehrimi hiç terk etmedim. Hayatım da ticaretim de burada. Geri gelip de ahkam kesenlere de pabuç bırakacak değiliz Allah’ın izniyle. Tarlamız uzun süre bekledi, biz nadasa kalmadık, bizim tarlamız verimliydi sadece tohum ekilmiyordu, çok şükür işte 5 senedir bu tohum ekildi, verimli toprak olunduğu görüldü. Bundan sonra daha çok hizmetler yaparak bu verimi, bu şehrimizin ismini duyurmak için her ne pahasına olursa olsun çok çalışacağız.

Çankırı Aldı Paketi Vurdu Tokadı!

Boş Vaatlerle İnsanları Kandıramazsınız

Makarnayla, kömürle, çekle, çakla, cükle, parayla kimseyi satın alamazsınız... 


Şehrimizin her noktasına hizmet etmek bizim boynumuzun borcu. İnsanları kandıramazsınız, boş vaatlerle, yalanla, iftiralarla kandıramazsınız. 10 yıl önce söylenileni bugün de söylerseniz, kimse inanmaz. Hadi bir kere kandırdınız, iki kere kandırdınız, 3’üncüyü yemezler.

Mücadele Yüreğe Bakar, Kalıba Bakmaz

“Kimse bize milliyetçiliği anlatamaz” diyen Esen, “Kimse bize vatan sevgisini, millet sevgisini, milliyetçiliği anlatmasın. Biz bu değerleri herkesten iyi biliriz” dedi.

Bu her kişinin işi değil er kişinin işi. Onun için mücadele yüreğe bakar, kalıba bakmaz. Bundan sonra da elimizden gelen gayreti göstereceğiz. 2019’da şunu demiştim, eğer hakkaniyetli bir yönetim gösteremezsek, eğer beytül mala sahip olamazsak, eğer hemşehrilerimiz arasında ayrım yaparsak, eğer Çankırı’nın kölesi olamazsak, hizmetkarı olamazsak, gök girsin kızıl çıksın demiştik.

Geçen 21 Yıl Ardından Çankırı'ya Kazık Atanlardan; 01 Nisan 2024 Tarihinde Hesap Sorulmalı...

Çankırı’nın 21 yılının kaybolmasına imkan sağlayanlar her kimse şapkasını çıkarıp önününe koyup hesap versin. Çevre yolu, hastane, yüzme havuzu, Korgun yolu, Kurşunlu Barajı, Toki, Kentsel Dönüşüm, 30 Fabrika, 10 bin Konut, 300 bin nüfus, lastik fabrikası övüncekliği vb gibi konularla 21 yıldır oyalandık; daha hala oyalamaya çalışıyorlar. Malüm Sendikalacılar ayrı bir dertti, kalemini satan hain gazeteciler, MHP ve İsmail Hakkı Esen alehinde haber yazan, paylaşım yapan 2-3 tane tetikçi İnternet gazeteci yazık şehrin kaderiyle oynadılar. Hep bana hep bana dediler. Nokta...

 
Bu haber 10470 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tuncay Hoca
    1 hafta önce
    Artık seçim bitti kazanan Belediye Başkanı İsmail beye hayırlı olsun.Şimdi Çankırı'nın belediye başkanı olarak şehre ve şehirde yaşayan Çankırı halkına hizmetkar olma zamanı.İnşallah hayırlara vesile olur.Vesselam...