Hilal Masa Yıl İçinde 18 bin 148 Vatandaşın Talebine Cevap Verdi

Başkan Esen, "Hilal Masa, Çankırılıların kolayca ulaşabilecekleri bir çözüm merkezi olmaya devam edecektir.” dedi.

Hilal Masa Yıl İçinde 18 bin 148 Vatandaşın Talebine Cevap Verdi
23 Aralık 2020 - 12:59
Cevap Verdi

Çankırı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Hilal Masa, 18 bin 148 başvuruyu yerine ulaştırdı. Belediyede vatandaşları ilk karşılayan birim olan Hilal Masa, 2020 yılında vatandaşlardan gelen istek, öneri ve şikâyetleri ilgili birimlere ulaştırarak çözüme kavuşmalarını sağladı.

Belediye Hilal Masa 15 bin 923’ü dilekçe, 764’ü çağrı merkezi bildirimi, şahsen başvuru ve ileti, 438’i WhatsApp İhbar Hattı bildirimi, 808’i cenaze, 215’i ise kamu ilanı olmak üzere toplamda 18 bin 148 başvuruyu ilgili birimlere ulaştırdı.

Belediye Hizmet Binası giriş katında Belediye ile vatandaşlar arasında bir köprü vazifesi gören Hilal Masa’nın modern belediyecilik anlayışının en önemli temsilini sunduğunu belirten Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Halkımızın Belediye ile irtibat kurmasında büyük kolaylıklar sağlayan Hilal Masa biriminiz, belediyenin tüm birimleri ile koordineli çalışarak vatandaşlarımızın istek, görüş ve şikâyetlerine etkili çözümün yolunu açmaktadır. Mesai saatleri dışında ise bu işi yine Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüze bağlı İletişim Merkezi yürüterek 7/24 kesintisiz hizmet sağlanmaktadır. Bu anlamda Hilal Masa, Çankırılıların kolayca ulaşabilecekleri bir çözüm merkezi olmaya devam edecektir.” dedi.


Bu haber 2703 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • 18 li
  3 ay önce
  Helal size hilal masa. Özellikle Hüseyin seni tebrik ediyorum kıyafetin çok şık. Hala filinta gibisin maşallah.
 • isimsiz
  3 ay önce
  tebrikler beyaz masa pardon hilal masa bende aramıştım ama çözümü olmadı dönüşte olmadı.
 • Mehmet
  3 ay önce
  Helal olsun Hilal masaya. Başkana adamcılık ve particilik yaptığını söyleyenler fotoğraf a iyi baksın, Demek ki işini iyi yapanlar görevine devam edebiliyormuş çünkü Yüce Devletimiz bin yıllardır var sadece yöneticiler değişmekte
 • Sorusuna Cevap Alamayan
  3 ay önce
  Tebrik etmek istiyorum ama edemiyorum 1 yıldır benim soruma cevap vermediler pek inandırıcı gelmedi benim için.