Köylerdeki Evlerden Hırsızlık Yapan 6 Şüpheli Şahıs Tutuklandı

Çankırı-Merkez-İçyenice ve Ahlat köylerindeki evlerde bakır kazan, aliminyum tencere vb. malzemeler, hızar motorları, şarjlı matkap ve benzinli su motoru...devamını okuyunuz.

Köylerdeki Evlerden Hırsızlık Yapan 6 Şüpheli Şahıs Tutuklandı
18 Mayıs 2022 - 19:35
Çankırı-Merkez-İçyenice ve Ahlat Köylerindeki evlerde hırsızlık yapan (6) şüpheli şahıs yakalanmış, şahıslar çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Çankırı E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Çankırı Valiliği, İl Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu Müdürlüğü, Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nın Hırsızlık Olaylarını Aydınlattığı Hakkında Basın Açıklaması yayınladı.

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı/Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı unsurları tarafından meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili olarak yürütülen titiz ve kapsamlı çalışmalar sonucunda; 2022 yılı Mayıs ayı içerisinde çeşitli tarihlerde, Çankırı-Merkez-İçyenice ve Ahlat köylerindeki evlerde bakır kazan, aliminyum tencere vb. malzemeler, hızar motorları, şarjlı matkap ve benzinli su motoru çalınması olaylarını gerçekleştirdiği tespit edilen (6) şüpheli şahıs yakalanmış, (3) adet faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatılmıştır. Şüpheli şahıslar çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Çankırı E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

Çankırı Valiliğince, suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu haber 7097 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum