Hizmet Gelsin, Çerkeş Büyüsün

Çankırı'mızın güzide bir İlçesi olmasına büyük oranda vesile olan, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Beyin çalışmalarını ve hizmetlerini takdir, hayranlıkla izlemenin zevkini ve onurunu yaşayan kamuoyu var.

Hizmet Gelsin, Çerkeş Büyüsün
02 Temmuz 2021 - 22:31 - Güncelleme: 02 Temmuz 2021 - 23:52
Çerkeş Nereden Nereye?

Bu Gurur Çerkeş’in, Çerkeşlilerin

Çerkeş, Belediye Başkanı Hasan Sopacı ile hayallerine hızla ilerliyor.

Çerkeş'in vizyon projelerinden söz ediliyor, herkes Çerkeş ve Hasan Sopacıyı konuşuyor.


Çerkeş, Belediye Başkanı Hasan Sopacı, “Mehmet Akabalı Spor Tesisimizin yenilenmiş haliyle açılışını Çankırı Valimiz Sn. Abdullah Ayaz’ın, katılımlarıyla gerçekleştirdik. Aynı zamanda ilçemizde yapımı devam eden Ulusu Islah Projesi, Işıklar konağı ve Çerkeş Kültür Merkezinde incelemelerde bulunduk. Çankırı Valimiz Sayın Abdullah’ Ayaz’a projelerimize göstermiş olduğu, yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun, hizmet gelsin, Çerkeş büyüsün.” Dedi.

Vali Ayaz Çerkeş’te İncelemelerde Bulundu

Çankırı'mızın güzide bir İlçesi olmasına büyük oranda vesile olan, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Beyin çalışmalarını ve hizmetlerini takdir, hayranlıkla izlemenin zevkini ve onurunu yaşayan kamuoyu şehri ve ilçesi için çalışanları, eser üretenleri ayakta alkışlıyor.

Valimiz Abdullah Ayaz, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) finansmanıyla restore edilen, Kurtuluş Savaşının karargah binalarından Çerkeş ilçemizdeki tarihi Işıklar Konağında incelemelerde bulundu.

Valimiz Abdullah Ayaz, Çerkeş ilçemizde devam eden dere ıslahı çalışmaları ve inşaatı devam eden Kültür Merkezinde incelemelerde bulunarak Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı'dan bilgi aldı.

Valimiz Abdullah Ayaz, Çerkeş Belediyesince yapımı tamamlanan halı sahanın açılışını gerçekleştirdi.

Hasan Sopacı Milletin Gönlüne Girmiş

"Çerkeş'i geleceğe hazırlayacak olan, 2014 yılından bu yana  yoğun mesai harcanan böylesi büyük bir proje de bizlerden desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Grup Başkanvekilimiz Sayın Muhammet Emin Akbaşoğlu’na, değerli milletvekilimiz Sayın Salim Çivitcioğlu’na, TOKİ Başkanımız sayın Ömer Bulut’a, vizyon projemizin hazırlanmasına yardımcı olan kıymetli abim Prof. Dr. Kamil Eren'e çok  teşekkür ediyorum ifadelerini kullanan Başkan Hasan Sopacı, ayrıca çalışmalarımız sürecinde önerileri ile destek olan yakın çalışma arkadaşlarıma, dualarıyla her zaman yanımızda hissettiğimiz tüm Çerkeşli hemşehrilerime en kalbi ve derin sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

Bu haber 926 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum