Hüseyin Bukan Caddesi Çankırı'mıza Hayırlı Olsun

Bukan Benzinlikten başlayarak TCDD Garına kadar olan cadde ye Hüseyin Bukan Caddesi ismi verilmiştir.

Hüseyin Bukan Caddesi Çankırı'mıza Hayırlı Olsun
03 Ocak 2020 - 02:15 - Güncelleme: 03 Ocak 2020 - 10:33

2020 Yılının İlk Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “2020 Yılının İlk Meclis Toplantısına katılım sağlayan ve kentimizin gelişimi için değerli fikirlerini paylaşan tüm meclis üyelerime teşekkür ediyor, alınan kararların hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

Çankırı, Milliyetçi Hareket Partisi Eski İl Başkanlarından, evli ve iki çocuk babası merhum  Hüseyin Bukan'a Ahde Vefa

Hüseyin Bukan Caddesi Çankırı’mıza Hayırlı Olsun

Alınan Karara MHP Meclis Üyeleri Tam Kadro Evet Dedi!

Merhum Hüseyin Bukan İsminin Çankırı'da Bir Cadde de Yaşatılması İçin Karar Alındı

Önceden Abdulhalik Renda Mahallesi, Ankara Caddesiydi; şimdi ise Abdulhalik Renda Mahallesi, Hüseyin Bukan Caddesi oldu.

Abdulhalik Renda Mahallesi, Ankara Caddesi. No:4, 18200 Çankırı Merkez adresinin yeni ismi, Bukan benzinlikten başlayarak TCDD Garına kadar olan caddeye alınan kararla “Abdulhalik Renda Mahallesi, Hüseyin Bukan Caddesi (18200 Çankırı) ismi verilmiştir.

02.01.2020 Perşembe günü akşamki Belediye Meclisi aylık toplantısında Bukan Benzinlikten başlayarak TCDD Garına kadar olan cadde ye Hüseyin Bukan Caddesi ismi verilmiştir. Ahde vefa imandandır budur işte merhum Hüseyin Bukan’ın ruhu şad, mekânı cennet olsun, nurlar içinde yatsın. Âmin.

www.Haberci18.Com İnternet Medyası Yazı Ailesi Olarak Sayın Başkan İsmail Hakkı Esen ve Meclis Üyelerine Sevgi, Saygılarımızı Sunar Hepsine Teşekkür ederiz. Hüseyin Bukan Caddesi Çankırı’mıza Hayırlı Olsun.
 


Bu haber 4622 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kenan gökmen
    8 ay önce
    Allah rahmet eylesin, Hüseyin Bukan isminin yaşatılmasını siyasi bir terbiye olarak görüyor, Çankırı Belediye Meclisini tebrik ediyorum.