Hüseyin Filiz İçin Karşılama Programı Yapıldı

Atatürk Bulvarında AK Parti Çankırı İl Başkanlığı binası önünde gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, “AK Parti bayrağını bütün belediyelerin üstünden sallandıracağız” dedi.

Hüseyin Filiz İçin Karşılama Programı Yapıldı
12 Ocak 2024 - 07:57 - Güncelleme: 12 Ocak 2024 - 08:05
AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

AK Parti'den Çankırı Belediye Başkanlığına aday gösterilen Hüseyin Filiz için karşılama programı yapıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ve AK Parti Çankırı Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Filiz vatandaşlarla bir araya geldi.

Atatürk Bulvarında AK Parti Çankırı İl Başkanlığı binası önünde gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, “AK Parti bayrağını bütün belediyelerin üstünden sallandıracağız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan 31 Mart akşamı Allah’ın izniyle 17’de 17 yapıp AK Parti bayrağını bütün belediyelerin üstünden sallandıracağız. İnşallah hep birlikte yürüyeceğiz kutlu yolculuğumuza. Şimdi siz bizimle birlikte olduktan sonra inşallah biz 17’de 17, bütün ilçelerde, beldelerde seçimi kazanacağız.

“Biz Allah hakkı için bu şehri de bu şehrin insanlarını da çok seviyoruz” diyen Erdoğan, “Bu şehir için yaşıyoruz, bu şehre hizmet edeceğiz. İnşallah hep birlikte yürüyeceğiz kutlu yolculuğumuza. Burada bulunan bütün vatandaşlarımız çok iyi biliyor ki Hüseyin Filiz bu memlekete birçok hizmette bulundu ve sanayileşmenin önünü açtı. Gençlerimize iş sağladı. Bu şehir hak ettiği hizmeti, bütün ilçeleriyle beldeleriyle inşallah kazanacak. Yarınlara sizlerle koşacak” şeklinde konuştu.

“Ben gönüle girmeye gelmedim ben zaten gönüllerdeyim” diyerek konuşmaya başlayan AK Parti Çankırı Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Filiz, “Girmediğimiz gönüller varsa o gönüllere de gireceğim. Girmedik gönül bırakmayacağım, kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayacağım.” dedi.

Hüseyin Filiz Niye geldik? Bir defa biz gitmedik ki, geri geldik.

Belediye Başkanı seçildiğinde yarım bıraktıkları projeleri tamamlayacaklarını dile getiren Filiz, “Güneş her gün yeniden doğuyor. Biz gitmedik geri geldik. Yarım bıraktığımız işleri yapsak Çankırı’ya yeter. 30 tane fabrika getireceğiz dedik 10 tane geldi. 10 bin kişiye yakın insanı ekmek sahibi yaptık. 30-40 bin aileyi ekmek sahibi yaptık. Eksiklerimizi tamamlayacağız. TOKİ’yi getirip Çankırı’da nüfusumuzu arttıracağız arkasından fabrika sayısını arttıracağız.

Eksiklerimizi tamamlayacağız. Projelerimizi daha sonra açıklayacağız. Şunu da iyi bilin, biz hükümetimiz bizim bakanlarımız var Cumhurbaşkanım elini kaldırdıktan sonra bakanlarımız tebrik kuyruğuna girdi. Sayın il başkanımız cumhurbaşkanımızın selamını iletti ben ona ilaveten tüm bakanlarımızın selamlarını iletiyorum. Ve dediler, Sayın vekilim bu saatten sonra bütün bakanlar emrinde. Ne istiyorsan hangi proje diyorsan o projeleri yapalım. dediler.

Merkezi yönetimin bütçesindeki paraları, bakanlığın kaynaklarını Çankırı’ya istiyor musunuz istemiyor musunuz? Çankırı bir Bursa Denizli Kocaeli değil sanayi şehri olamadı Çankırı’yı küçük bir Bursa Denizli Kocaeli yapmak istiyorsak hükümetin kaynaklarını getirmek istiyorsak arkamızda duracaksınız. Bu memlekette nüfusumuzu 200 binden alıp 300 bine çıkarmak istiyor muyuz. Bu memlekette ev fiyatlarını kiraları düşürmek istiyor muyuz. Cumhurbaşkanı bize görevi verdiğinde ne dedik, sayın cumhurbaşkanım TOKİ gelmeden hiçbir şey yapamayız dedik tok iyi getirip nüfusumuzu artıracağız ve sanayimizi artıracağız. 2 tane projeyi söyledik, daha sonra arkası gelecek projelerin.

Projelerimizin daha sonra arkası gelecek. 5 yıllık bir dinlenmenin arkasından o kadar çok talep Çankırı ve ilçelerinden geldi ki sizin bana küsmenizi göze alamadım. Sizden vazgeçemedim. Öyleyse değerli vatandaşlarım şimdi ben kendimi size emanet ediyorum.” şeklinde konuştu.

AK Parti Çankırı Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Filiz’in vatandaşlara seslenmesinin ardından konuşma gerçekleştiren AK Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, 31 Mart Yerel seçimleri için çalışmalara başladıklarını belirterek “Durmak yok yola devam” dedi.

Çankırı halkının Regaip Kandilini ve Üç Ayları kutlayan Akbaşoğlu, Filistin ve Gazze’de uyguladığı soykırımdan dolayı Uluslararası Mahkemede yargılanan İsrail Devletine değinerek, “İnsanlığın vicdanında mahkum olan katil İsrail’e onların yöneticilerine hatırlatmak isterim ki her firavunun bir Musa’sı vardır ve mutlaka olacaktır.” ifadelerinde bulundu.

Cumhuriyetin ikinci yüzyılını Türkiye yüzyılı yapacaklarını belirten Akbaşoğlu, “Az zamanda çok ve büyük işlere imzalar attık. Türkiye’yi bir baştan bir başa hizmetlerle donattık. 230 milyar dolar olan Gayri Safi Milli Hasılamızı 1 trilyon 100 milyar dolara yaklaştırdık. Durmadan yorulmadan çalıştık.” dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz ile birlikte Çankırı’ya hizmet ve eser kazandıracaklarını vurgulayan Akbaşoğlu, “Çankırı halkı her zaman sağduyusunu ortaya koydu. Anadolu’nun kilit taşı olan Çankırı’mıza da değerli belediye başkan adayımız Hüseyin Filiz bey ile hep beraber inşallah çok daha büyük hizmetler ve eserleri hep beraber kazandıracağız” “ ifadelerine yer verdi.
Akbaşoğlu, “Bugün üç ayların başlangıcı, Regaip gecesini idrak edeceğiz.

Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Filiz Bey ile teşkilatımızla ve siz aziz hemşehrilerimizle beraber bugün bismillah diyor inşallah kolları sıvayarak 31 Mart yerel yönetim seçimlerine hep beraber durmak yok yola devam diyerek besmeleyi çekiyoruz.


Bugün Laheyde uluslararası ceza mahkemesinde Gazzede Filistindeki kardeşlerimize soykırım yapan katil israilin başbakanıyla ilgili katil netanyahuyla ilgili bir dava görülüyor. İnşallah insanlığın vicdanına mahkum olan katil israile, onların yöneticilerine buradan hep beraber hatırlatmak isterim ki mutlaka her firavunun bir musası vardır ve mutlaka olacaktır.

1517 ve 1917 yılları arasında tam 400 yıl gazzeyi filistini kudüsü mescidi aksayı yönetmiş oralara hizmet etmiş aziz ve asil milletin evladı olarak buradan ifade ediyoruz ki allahın izniyle 100 sene önce istiklal yolundan yürüyen ecdadımız nasıl emparyalistleri ve Siyonistleri nasıl yerle yeksan ettiyse gazzedeki Müslüman kardeşlerimiz de bütün emperyalist ve Siyonistleri yerle yeksan edecek allahın izniyle.

Nasıl ki ulusal anlamda 81 vilayet 85 milyon insanımıza büyük hizmet ve eserler kazandırdıysak, türkiyeyi çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkardıysak hep beraber yapacağımız daha büyük işlere ikinci yirmi yıllık ak parti dönemine inşallah durmadan yorulmadan devam ederek bu milleti allahın izniyle tıpkı Selçukluda Osmanlıda loduğu gibi dünya beşten büyüktür ve daha adil ve merhametli dünya mümkündür şiarıyla mottosuyla yeni dünya düzenini hep beraber sayın cumhurbaşkanımız erdoğanın liderliğinde insanlığa tıpkı ecdadımız gibi yeniden hediye edeceğiz inşallah. 14 Mayıs ve 28 Mayıs ta Türk milletinin verdiği karar tam da budur. Genel seçimlerde herkes kararını verdi hep beraber sayın cumhurbaşkınımızın liderliğinde 2028 yılına kadar ak parti iktidarına yetkiyi verdi. Şimdi Allahın izniyle bu görev içerisinde 81 vilayetine çok büyük hizmet ve eserleri kazandıracağız. Bununla beraber anadolunun kilit taşı olan Çankırımıza da değerli belediye başkan adayımız hüseyin filiz bey ile hep beraber inşallah çok daha büyük hizmetler ve eserleri hep beraber kazandıracağız.” Dedi.

Bu haber 3538 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum