Hüseyin Filiz'den İlk Görüntü Geldi

Belediye Başlan adayı Hüseyin Filiz, seçim yorgunluluğunu Maldivler’de atıyor.

Hüseyin Filiz'den İlk Görüntü Geldi
14 Nisan 2024 - 17:10 - Güncelleme: 17 Nisan 2024 - 08:48
Filiz’den İlk Görüntü

Belediye Başlan adayı Hüseyin Filiz, seçim yorgunluluğunu Maldivler’de atıyor.

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde AK Parti tarafından Çankırı Belediye Başkan Adayı gösterilen Hüseyin Filiz, rakibi MHP’li İsmail Hakkı Esen karşısında tarihi bir fark yiyerek kapatmıştı.

Seçim gününden sonra sosyal medya hesabında hiç fotoğraf paylaşmayan Filiz, 14 gün sonra
Maldiv Adalarından görüntü paylaştı. Paylaşımına “Maldivler güzel ama torunlarla başka güzel. Torunlarım Hüseyin, Ömer, Hülya Minel ve Alisa” mesajı düşen Filiz, gönderiye yorum yapacakları da sınırladı. AK Parti Çankırı Milletvekili ve Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz'in bayram tatili için Maldivler'e gitmesi sosyal medyada gündem oldu.

Gazeteci İsmail Saymaz; " AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, bayram tatili için torun tombalak Maldivler’e gitmiş. Seçime kadar “kefenimizi giydik, bekle Kudüs…” Seçimden sonra “Şortlarımızı giydik, yallah Maldivler…” mesajını paylaştı. Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçaraslan'da Filzi'in paylaşımını alıntılayarak tepki gösterdi.

“Paran vardır, gidersin Maldivler'e, yaparsın tatilini, yersin ıstakozunu. Kim ne karışır. Lakin memleketin ekonomik durumu belliyken, doğru ya da yanlış olmasından bağımsız şekilde söyleyeyim, AK Parti'ye "dava" nazarıyla bakan milyonlarca sıradan insan çeşitli sebeplerle kırgın hatta öfkeliyken gittiğin ve pahalı olduğu bilinen tatili gözümüzün içine sokmak en hafif tabirle "politik denyoluk" örneğidir. Bu durumda şunu sorarız doğal olarak: İki dönem vekillik yapmış, mecliste "taze mandıra sütü" dağıtmaktan başkaca bir icraatını hatırlamadığımız, üstüne bir de aday yapılmış ve ezile ezile yerel seçim kaybetmiş bu adamlarla niçin uğraştırıyorsunuz bizi? Amacınız ne?


Recep Gökçe isimli yorumcuda paylaşımında şu ifadeleri kullanmış: 
Hüseyin Filiz sen sağolasın; Çankırı'ya kazandırdığın Organize Sanayi Bölgesi ile anılıyordun. Şimdi de Medyanın işgüzarlığı ile %97 si müslüman olan MALDİVLER'in tanınmasına vesile oldun. Yunan Adalar'ına gitseydin kimsenin gıkı çıkmazdı.

Belediye Başlan adayı Hüseyin Filiz'den Yorumculara Uyarıcı Açıklama:
Bu haber 7071 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • tc
  1 ay önce
  20 yıldır Çankırı hizmet etmediniz oy vercektik AKP bitmiştir bitecekdee tokiler ne oldu utanın 6 yıl oldu kiraları ödeyemiyor tuzu kurular oy verende akıl yoktur AKP oyyy yokken bay bay akappppp
 • Tuncay Hoca
  1 ay önce
  Çankırı yıllardır bu yanlışı yapıyor zaten. Şehrine hizmet edenler nereli olursa olsunlar baştacı ve takdir edilmelidirler. Hizmet etmeyen,şehre beş kuruşluk faydası olmayıp ha bire Çankırı'ya zarar verenler de dışlanmalı ve tekfir edilmelidir. Adam Çankırılı bile olsa dışarıda kalıyorsa düşman addediliyor iken Çankırı'da yaşadığı halde, işe yaramasa bile baş tacı ediliyorsa burada bir sıkıntı var demektir. Bu da insanların kendisinden fayda sağlamaya çalışma niyetleri ile izah edilebilir ancak. Bu kısır çekişme ile ne terminal, ne spor salonu ne de hastane doğru yere yapılıp şehre istenilen verimi bir türlü sağlayamaz tabi ki. Şahsi menfaatlerden ziyade, şehrin menfaatlerini gözetmeyen iş adamları, şehrin varlıklı aileleri ve onlardan tırsan yöneticiler olduğu müddetçe bu kısır döngü içinde halk oyuncak olur gider. Kim hangi partiden olursa olsun önce dürüst olacak ve önce Çankırı'm diyecek. Demeyenleri de bir daha o platforma asla yaklaştırmayacaksın. Biz kimseye mecbur ve muhtaç deyiliz. Vesselam.
 • sağlık 18
  1 ay önce
  Sayın FİLİZ size birinci derecede seçimi kaybettiren Tuna denen zat-ı muhteremdir. Onunla gezmeniz büyük bir stratejik hataydı. Sağlıktan Tuna dahil kimseden oy alamadınız.Sizi sağlıkçılar seviyor ama maalesef onun ve avenelerinin yüzünden oy alamadınız.
 • Onur okumuş
  1 ay önce
  Bence benim düşüncem o bunu yapmış bu bunu yapmışı bırakıp artık insanlar işine gücüne baksın demek istiyorum. Hüseyin Filiz dediğiniz kişi yılların iş adamı zaten adam devamlı bu şekilde tatil yapıyor, geziyor, şuan göze batıyor veya halaaa şamata yapılıyor gereksiz bence benim düşüncem bu yanlış anlaşılmasın…