Bu Vahim Tecavüz Olayı Çankırı'ya Hiç Yakışmadı

Edinilen bilgi ve iddialara göre; "Çankırı Tuzlu Bağları, Toki Konutlarında ikamet eden 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz edilme olayı ile çalkalanıyor. Ne acıdır ki yetkililerden her hangi bir açıklama yok." Neden?

Bu Vahim Tecavüz Olayı Çankırı'ya Hiç Yakışmadı
18 Mayıs 2022 - 02:09 - Güncelleme: 18 Mayıs 2022 - 02:18
Hiç Yakışmadı

Çankırı’da Olaylar Çoğaldı Neden?

Çankırı’da İntihar Olayları, Uyuşturucu Olayları, Tecavüz Olayları, Hırsızlık Olayları, Fuhuş Olayları Vb Olaylar Çoğaldı; sorumuza cevap arayarak gıkını çıkartmak istemeyen yetkililerden bir açıklama bekliyoruz. Neden susuyorsunuz...

İdam Gelsin!!!

Kanı Bozuk, Sütü Bozukların Çankırı’da Belleri Kırılmalı

Çankırı 13 Yaşındaki Kız Çocuğuna Tecavüz Olayı İle Bir Kez Daha Sarsıldı

Edinilen ve iddia edilen bilgilere göre; Çankırı Tuzlu Bağları, Toki Konutlarında ikamet eden 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz edilme olayı ile çalkalanıyor.

Çankırı Belediyesi Mezbaha bölümünde işçi olarak çalıştığı bilgileri paylaşılan 1996 doğumlu Ö.G., isimli şahısın; Çankırı Tuzlu Bağları, Toki Konutlarında ikamet eden 13 yaşlarındaki kız çocuğunu özel aracına alarak, yeri tespit edilmeye çalışılan bir alanda
kız çocuğuna alkol içirip tecavüz ettiği, daha sonra iddialara göre de Çankırı Karataş Mahallesi sınırlarını kapsayan bir alanda kız çocuğunu aracından indirerek salıverdiği bilgileri gündemdeki yerini koruyor.

Edinilen bilgilere göre, “Başından geçenleri ailesi ile paylaşan 13 yaşındaki kız çocuğu eve giderek yaşadıklarını ailesine anlatarak olayı gerçekleştiren şahıs veya şahısları ihbarda bulunmuştur.

Kız çocuğunun ailesi ise konuyu Emniyet Güvenlik Birimlerine bildirerek çocuklarını alıkoyan, tecavüz eden şahış veya şahıslardan şikayetci oldukları bilgileri ifade edildi.


İlk bilgilere göre Ö.G., isimli şahsın 13 yaşlarındaki kız çocuğunu özel aracına alarak, yeri tespit edilmeye çalışılan bir alanda kız çocuğuna alkol içirip tecavüz ettiği belirlen mişsede olaya karışan başka kişi veya kişiler araştırılarak Güvenlik Güçleri tarafından gözaltına alınmışlardır.

Olay ile çok yönlü soruşturma başlatılmış olup,
Ö.G., isimli şahıs ve diğerleri hakim karşısına çıkartılmıştır.

Halk Kararını Verdi Türkiye İdam İstiyor!


Adalet namuslu ya işlemiyor namussuza işliyor. Devletimizin en yetkilisi olan Sayın Cumhurbaşkanı'ndan, HSK'nın başı olan Sayın Bakan’dan, Jandarma Genel Komutanlığından ve EGM'nin bağlı olduğu Sayın Süleyman Soylu'dan yanlış işleyen Adalet sistemi konusunun takipçileri olduklarına dair açıklama yapmalarını, bu azılı şüphelilere sahip çıkmamalarını, Savcı ve Mahkeme hâkimlerimizin adaletli gerçek kararlarını vermelerini bekliyoruz.

İdam cezası uygulanmalı, Vatan hainleri Fetö’cüler, PKK karakol basıyor asker şehit ediyor, İşid füze atıyor: teröristler, çocuk istismarcıları, uyuşturucu baronları, eylem mahallinde asılmalı. Nokta.

Bu haber 20820 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • M göktas
  1 hafta önce
  Nasıl bir mezhepsizlik? Nasıl bir nefis? Nefsin nasıl uyandı küçücük çocuğa? Ortalık çok bozuldu, hemen her şey meşrulaştı. Alınan serbest bırakılıyor. Böyle olunca da, yakalanan diyor ki, nasıl olsa ifademden sonra bırakılacağım. Düşünce ve verilen cezalar çok yanlış. Adalet yerini bulmuyor. Bunları idam etmiyecen, bunları hadım edecen hadım. Ömürleri boyunca bakıp bakıp erkekliğinden utansınlar. Şerefsiz haysiyetsiz yaratıklar. İnşaAllah adalet bu kez yerini bulur, hak ettiği cezayı alır. Dileğimiz budur.
 • tc
  1 ay önce
  apoyu asiyorlardi ne oldu olan askerlerimize polislerimize garibanlara oluyor şehit et içeride beslesinler oh ne iyi kimse baştaki baron yöneticilere hesap sormuyor oralı bile değiller t....m
 • Yakup Çelik
  1 ay önce
  Bunları ibreti alem için Çankırı'nın göbeğine şisini kesip asacaksin