Ilgaz Belediye Başkanı Öztürk'ten İdareciler Ve Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk 10 Ocak İdareciler ve Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle ilgili olarak mesaj yayımladı.

Ilgaz Belediye Başkanı Öztürk'ten İdareciler Ve Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
10 Ocak 2021 - 18:11

Mesaj

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk 10 Ocak İdareciler ve Çalışan Gazeteciler günü mesajı ekte sunulmuştur.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Hakkaniyetin temsilcisi olarak görev yapan kamuoyunun haber alma ihtiyacını karşılarken mesleki ilkelerin yanı sıra toplumsal sorumluluk idrakiyle demokratik ve hukuki değerleri koruyan, kişilik haklarına saygıyı esas alan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.

İdareciler Günü Mesajı

Milletimizin huzuru, refahı ve güvenliği için üstün vazife bilinciyle hareket eden, devletimizi temsil sıfatıyla halkın taleplerini ve ihtiyaçlarını tespit edip, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda çalışmalar yapan idarecilerimiz, yurdumuzun dört bir köşesinde gece gündüz demeden devletine ve milletine hizmet etmeye devam etmektedir.

İdarecilerimizin görev bölgelerinde gerçekleştirilen faaliyetler ve hayata geçirilen projelerin icrasında halkımıza liderlik yapmaları, ülkemizin aydınlık geleceği için özel bir değer ve anlam taşımaktadır. Çünkü İdarecilerimiz görev bölgelerinde Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Devlet büyüklerimizi, egemenliğimizin timsali şanlı bayrağımızı, kadim Türk tarihini hülasa milli değerlerimizin tümünü temsil ettiklerinden, liderlik yaptıkları aziz milletimize cesaret, azim, kararlılık ve sorumluluk duyguları aşılamaktadırlar.

Bu vesileyle, görevleri başında bulunan veya emekli olmuş tüm İdarecilerimizin 10 Ocak İdareciler Günü’nü kutluyor, ebediyete irtihal eden bütün idarecilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Ilgaz Belediye Başkanı =>Mehmed Öztürk
Bu haber 1245 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum