Belediye Başkanı Esen'in 3 Başkan Yardımcısını Görevden Aldığı Doğrulandı

Belediye Başkan Yardımcıları İhsan Bostan, Selahattin Aykurt ve Mehmet Hallaç’ı sabah saatlerinde görevden aldığı bilgileri güne bomba gibi düştü.

Belediye Başkanı Esen'in 3 Başkan Yardımcısını Görevden Aldığı Doğrulandı
21 Ocak 2021 - 18:01
Görevden Alındıkları Doğrulandı

Milliyetçi Hareket Partili Çankırı Belediyesinde 3 Başkan Yardımcısının Yapılan Görüşmelerden Sonra Görevden Alındığı Bilgileri Paylaşıldı

Haber Merkezimizin edindiği bilgilere göre; Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediye Başkan Yardımcıları İhsan Bostan, Selahattin Aykurt ve Mehmet Hallaç’ı sabah saatlerinde görevden aldığı bilgileri güne bomba gibi düştü.

Resmi kanallardan teyit ettiğimiz bilgilere göre görevden almalarla ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı. Selahattin Aykurt’un emekliye ayrılacağı, İhsan Bostan’ın ise kurumuna geri döneceği edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Diğer Başkan yardımcısı için ise istediğiniz müdürlüğü seçebilirsiniz ifadelerinin kullandığı aktarıldı.

 
Bu haber 6627 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • hamza
  2 ay önce
  Böyle bir şeyin olacağı belli idi zaten. Bunun için iki yılın dolması, arkadaşların müdürlük kadrolarını almaları içinmiydi demezler mi adama Bay Başkan. Yazık değil mi Belediyemin ve Çankırı'mın heba olan iki yılına. Ne proje ürettiler ne katma değerde bulundular bu arkadaşlar da bu kadar beklendiler görevden alınmak için. Vah Çankırı'm vah daha çook çekeriz biz bu kafayla.
 • Ali
  2 ay önce
  Hallaç bey noldun ya? Bir sürü kişinin ahını aldın. Ağalık tasladın milletin işine gücüne insaatine engel oldun da ne oldu. Ha otur şimdi nerede oturursan. Keşke istifa etsen bu görevden alındın. Ben olsam istifa ederim. Ne de iyi ettin Hakkı Başkan, artık adın gibi Hakkını ver gereksiz insanları tutma sen işini bilirsin.