Çayyolu Elektrikçi takipçi satın al takipçi hilesi düşmeyen takipçi hosting

İhsan Haydar Çankırı'da İlk Müracaat Yapanlardan

Haydar, "Allah nasip eder, Partimizde takdir ederse bugünde Yapraklı'ya daha iyi hizmetler sunmak üzere Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatımı sizlerin huzurunda yapmış bulunmaktayım." dedi.

İhsan Haydar Çankırı'da İlk Müracaat Yapanlardan
15 Kasım 2023 - 20:28 - Güncelleme: 15 Kasım 2023 - 20:33
İlk Müracaat Yapanlardan

Aday adaylığı başvurusu olmasına rağmen arkasında çok büyük bir kalabalık vardı.

Geçmiş dönem AK  Parti İlçe Başkanı, halen İl Genel Meclis Üyesi olan İhsan Haydar Cuma namazı çıkışı büyük bir kalabalık ile AK Parti İlçe binasına giderek İlçe Başkanı Şaban Ceylan'ın ve teşkilat yöneticileri ile Yapraklılı vatandaşların huzurunda başvurusunu yaptı.

İlçe Başkanı Şaban Ceylan, "10 yıldır birlikte yol yürüdüğüm İhsan ağabeyimle 10 yıldır partimizde hizmet ediyorum. İhsan Başkanımın başvurusunu büyük bir saygı ve onurla kabul ediyorum. Allah çıktığı bu yolda muvaffakiteler versin.” dedi.

İhsan Haydar "Sayın dava ve yol arkadaşlarım, inandığın yolda yürü düsturuyla çıktığım bu yolda burada bana destek olmak için gelen kıymetli hemşerilerim hepiniz hoş geldiniz sefa geldiniz.35 yıllık siyasi hayatımda önce bir dava olarak memleketime hizmet etmeyi, vatanıma hizmet etmeyi daha sonrada hep şirin ilçemiz Yapraklı'ya hizmet etmeyi ön planda tuttum. Allah nasip eder, Partimizde takdir ederse bugünde Yapraklı'ya daha iyi hizmetler sunmak üzere Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatımı sizlerin huzurunda yapmış bulunmaktayım.

Haydar "Her şey inanmakla başlar sizler bana inancınızı bugün kıymetli vaktinizden feragat ederek buraya gelip gösterdiniz. Bugün AK Parti davasının hizmete dönüşeceği gündür. Hep birlikte halkımızla dün olduğu gibi bundan sonra da iç içe olacağız. Sefer bizden Zafer Allah'tan hepinizi ayakta alkışlıyorum sağolun varolun" dedi.

İhsan Haydar’ın Öz Geçmişi

26.10.1964 yılında Yapraklıda doğdum. İlk ve Ortaokul tahsilini Yapraklı da, Lise tahsili Çankırı Endüstri Meslek Lisesinde tamamladım. 1984-1986 yılları arasında Kayseri Hava İkmal Bakım Merkezinde çalıstım. Bu tarihten sonra askere gittim.

Askerlik dönüşü MKE Çankırı Silah Fabrikasında göreve başladım. 2012 yılında bu kurumdan emekli oldum. Çalıştığım süre içerisinde İş Yeri Baş Temsilciliği ve Çelik İş Sendikası Şube Sekreterliği görevlerinde bulundum.


1987 yılında Refah Partisinde İlçe Başkan yardımcısı olarak başlayan siyasi hayatım, Fazilet Partisi Kurucu yönetim kurulu üyeliği ve akabinde İlçe Başkanlığı ile devam etti. Fazilet Partisinin kapatılması ile 2001 yılında Ak Partiye geçtim. 1999-2004 yılları arasında Fazilet Partisinden seçildiğim Belediye Meclis üyeligini Ak Partide devam ettirdim. 2014 yılına kadar Ak Parti de İlçe Başkan yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundum. 2014 yılından itibaren 5 yıl Ak Parti İlçe Başkanlıgı görevinde bulundum. Görevim süresinde girdigimiz her seçimde İlçemiz en yüksek oy oranı ile Çankırı 1.ve Turkiye de ilk 10 ilce arasına girmiştir.2019 Yerel Seçimlerinde Yapraklı İl Genel Meclis Üyesi seçildim ve halen bu görevi yürütmekteyim. Aynı zamanda Çankırı Çevre Birligi Başkanvekili görevini de yürütüyorum.

Bu haber 3156 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum