Çankırı'mızın, Ilgaz İlçemizin Gözde Turizm Merkezi Yıldıztepe'yi Şaha Kaldıralım

Valimiz Aktaş, bölgedeki son durumla ilgili Bakan Yardımcısı Alpaslan’ı bilgilendirirken, Yıldıztepe’ye daha çok turist çekilmesi için destek istedi.

Çankırı'mızın, Ilgaz İlçemizin Gözde Turizm Merkezi Yıldıztepe'yi Şaha Kaldıralım
13 Ocak 2020 - 13:56 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 - 19:00

Şaha Kaldıralım

Yıldıztepe, Doruk Kayak Tesislerinde İnceleme

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Milletvekilleri Muhammed Emin Akbaşoğlu ile Salim Çivitcioğlu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ile birlikte Ilgaz Doruk ve Yıldıztepe Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundular.

Ilgaz dağının Kastamonu tarafında kalan bölümde açılan Yurduntepe Kayak Merkezi’nin açılışına katılmak üzere buraya gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nasir Alpaslan açılış programının ardından Çankırı sınırları içerisinde bulunan Yıldıztepe Kayak Tesisleri ile yıkılması planlanan Doruk Otelde incelemelerde bulundu. Valimiz Aktaş, bölgedeki son durumla ilgili Bakan Yardımcısı Alpaslan’ı bilgilendirirken, Yıldıztepe’ye daha çok turist çekilmesi için destek istedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ilgaz da Mola Verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kastamonu'da gerçekleştirilen Yurduntepe Kayak Merkezi'nin açılış töreni dönüş yolunda uğradığı Ilgaz ilçesinde Çankırı milletvekilleri M. Emin Akbaşoğlu ile Salim Çivitcioğlu ve Belediye Başkanı Mehmed Öztürk'ten bölgenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk; "Sayın Bakanımızın Kastamonu'dan Ankara'ya dönüşünde ilçemizde bir mola verdi. Burada sayın milletvekillerimizle birlikte Ilgaz'la ilgili taleplerimizi kendisine ilettik. Sayın Bakanımız da taleplerimizin takipçisi olacağını belirtti" dedi.

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak diyoruz ki,”Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan bey, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu beylerin kendilerine bire bir iletilen taleplerimiz ve istişarelerde bulunulan konular İnşallah bundan sonra olur görürde Çankırı turizm açısından ve yarım kalan yatırımlar açısından şaha kalkar. Çankırı ve insanlarını düşünen, ilçe ve köylerimizi düşünen hizmet sevdalısı Çankırı Milletvekillerinin, Belediye Başkanının, Siyasilerimizin, İlçe Belediye Başkanlarımızın bu günden sonra iyi hizmet yapacaklarına inanıyor ve güveniyoruz.”


 


Bu haber 2918 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum