İlimiz Hasretle Beklediği Hastaneye Kavuşuyor! (Özel Haber)

Hastane yeri hakkında çalışmaların ilerlediğini belirten milletvekili Çivitcioğlu hastanenin yerini açıklama zamanının eli kulağında olduğunu ifade etti.

İlimiz Hasretle Beklediği Hastaneye Kavuşuyor! (Özel Haber)
01 Ekim 2021 - 10:52 - Güncelleme: 01 Ekim 2021 - 11:03
AK Partili Milletvekili Çivitçioğlu Ser Verdi Sır Vermedi

Yönetmen Çelik, “Dürüst, güvenilir, ağzımızın sıkı olması şartıyla; ne kadar zorladıysam da Çankırı’ya yapılacak olan 400 Yataklı Yeni Devlet Hastanesinin yerinin belli olduğunu Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu’na çıtlattıysam da kimseye sırrını söylemek istemedi.”

Milletvekili Salim Çivitçioğlu, www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik’e 400 Yataklı Yeni Çankırı Devlet Hastanesinin Nereye Yapılacağını Zaten Sen Biliyorsun. Çankırı İçin Verilecek Başka Müjdelere Hazırmısın? Dedi.

Çankırı’mızın Hasretle Beklediği Müjdeler Peş Peşe Geliyor!

İlimize yönelik yapılan yatırımlar 2 gündür gündemlerde yer alıyor. Çerkeş OSB bölgesiyle başlayan müjdelerde 250 milyon dolarlık fabrika müjdesi sonrasında Eldivan ilçemizin dört gözle beklediği doğalgazı bugün itibari ile faaliyete başladı.

Yapılan törende haberci18.com Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Çelik ile AK Parti Milletvekili Salim Çivitcioğlu arasında geçen konuşmada müjdelerin devam edeceği ifade edildi.

İlimiz Hasretle Beklediği Hastaneye Kavuşuyor!

Yaklaşık 4 yıldır yeri hakkında bir muamma yaşanan 400 yataklı yeni hastane ile ilgili açıklama AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu tarafından geldi.

Eli kulağında!

Hastane yeri hakkında çalışmaların ilerlediğini belirten milletvekili Çivitcioğlu hastanenin yerini açıklama zamanının eli kulağında olduğunu ifade etti. İlçelere milyon dolarlık yatırımlar yaparken genç nüfusa istihdam sağlanırken konut sıkıntısıyla ilgilide mücadele devam ediyor. Çankırı merkezde vaadlerin yerine getirilmemesi ise gözden kaçmıyor.

İlçeler milyon dolarlık yatırımlar alırken Yakınkent OSB ile ilgili neden çalışmalar yapılmıyor? Çankırı Belediyesi vaatlerini neden gerçekleştiremiyor.? Lütfen Belediye Başkanımızında yanında olun. Seçim zamanında verilen vaatler bir sonraki dönemde mi yapılacak? Artık ilimizde yatırımların yapılmasını istiyoruz. Kanayan yara olan Çankırı Lisesi kavşağına halen bir çözüm bulunamadı. İl merkezinde araç park edecek iğne ucu kadar yer kalmadı artık otoparklar yapılsın.

Yetkililere sesleniyoruz!

İlimizde gün geçtikçe araç sayısı artıyor bununla birlikte de park sıkıntısı fazlasıyla baş göstermiş durumda. Belediye arazilerinin artık imara açılma zamanı gelmedi mi ilimize gelecek olan öğrencilerin, memurların, işçilerin kalacak yer imkanı nasıl sağlanacak? Artık kanayan yaraya parmak basın.

Bu haber 7649 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • çankırı sevdalısı
  1 ay önce
  Eli Kulağında ise - o el daha önce neredeydi?
 • Kelam doğru
  1 ay önce
  Dostlar insanlari tedavi eden güzel binalar değil iyi hekimler ve sağlık calisanlaridir. Esas sorgulanmasi gereken cankirili olan sağlık calisanlari bile burda durmak istemiyor. Gelen doktoru burada tutamiyoruz. Altindan kapilar yada binalar tedavi edemez hastalari doktorun yoksa ne anlami var güzel binalarin.esas sayin editor siz cankiri için emek harcayan birisiniz binadan ziyade bunun uzerine egilin.hic burada calisan doktorlari ve sağlık calisanlarini dinledinizmi
 • Sedat
  1 ay önce
  "İlimizde gün geçtikçe araç sayısı artıyor bununla birlikte de park sıkıntısı fazlasıyla baş göstermiş durumda. Belediye arazilerinin artık imara açılma zamanı gelmedi mi" Bu iki konu ne alaka? Park sorunu şehir içinde, imara açılacak arazi şehir merkezinde mi onu merak ettim. Asıl maksat park yerine çözüm bulmak mı? Arazileri imara açmak mı? Şehir merkezinde park yeri yapılacak imarsız arazi mi var?
 • :)
  1 ay önce
  Çankırı için yapılan ne varsa helal olsun Mustafa abi senide çabalarından ötürü tebrik ederim. Lastik fabrikamızdan başka neyimiz var diyen arkadaş olmasa nasıl olacaktı onuda düşünmek lazım. Memlekete kim çivi çakarsa helal olsun diyeceğiz eleştiri yapmayacağız.
 • Mehmet Ersoy
  1 ay önce
  Lastik fabrikasından başka neyimiz var ki? Hep göç veriyoruz. İnşallah iyi bir hastane yapılır ve Ankara'ya sevk biter.