İlimiz Valisinden Şehidimiz Yalçın Koca'nın Ailesine Ziyaret

Şehit Yalçın Koca’nın aile fertleriyle yakından ilgilenen Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ile eşi Hanımefendi Seval Aktaş, şehit ailesinin her zaman yanında olacaklarını ifade ettiler.

İlimiz Valisinden Şehidimiz Yalçın Koca'nın Ailesine Ziyaret
06 Mayıs 2019 - 00:15

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, Şehit Yalçın Koca’nın Ailesini Ziyaret Etti

 

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, geçtiğimiz Salı günü Fırat Kalkanı harekât bölgesinde YPG/PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Sözleşmeli Piyade Er Yalçın Koca için Kızılırmak ilçemizin Güneykışla köyünde verilen mevlide katılarak şehit Koca’nın annesi Yurdeşen Koca ve babası Zekeriya Koca, kardeşleri Yahya Koca ile Yahya Koca’ya başsağlığı dileklerini iletti.

 

Eşi Hanımefendi Seval Aktaş ile birlikte köye giden Valimiz Aktaş’a Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Garnizon Komutanı Vekili P. Alb. Oğuz Çiçek, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Kızılırmak Kaymakamı Ömer Kıraç, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal, Güneykışla Köyü Muhtarı Nevzat Taban ve diğer yetkililer eşlik etti. Öğlen namazından önce okutulan mevlide katılanlara ikramda bulunuldu.

 

Şehit Yalçın Koca’nın aile fertleriyle yakından ilgilenen Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ile eşi Hanımefendi Seval Aktaş, şehit ailesinin her zaman yanında olacaklarını ifade ederek başsağlığı dileklerini ilettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 2688 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum