Öğrencilerden Başkan Esen'e İlköğretim Haftası Ziyareti

Başkan Esen, "Atatürk İlkokulu Okul Müdürü Ertuğrul Uyanık eşliğinde ziyaretine gelen 4. sınıf öğrencilerini makamında ağırladı. Programının ardından M.K. E. Tophane İlkokulu birinci sınıf ve anaokulu öğrencilerini ziyaret etti.

Öğrencilerden Başkan Esen'e İlköğretim Haftası Ziyareti
13 Eylül 2021 - 16:56 - Güncelleme: 13 Eylül 2021 - 22:18
İlköğretim Haftası Ziyareti

Yeni eğitim ve öğretim dönemine başlayan öğrenciler, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i ziyaret etti. Başkan Esen, İlköğretim Haftası dolayısı ile Atatürk İlkokulu Okul Müdürü Ertuğrul Uyanık eşliğinde ziyaretine gelen 4. sınıf öğrencilerini makamında ağırladı.

Çocuklar ile tanışarak tek tek sohbet eden Esen, “Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz pandemi sürecinde eğitimlerini uzaktan devam ettirdi. Yavrularımız okullarından, öğretmenlerinden, arkadaşlarından ayrı kaldı. İnşallah devletimizin aldığı tedbirler ile en kısa sürede bu taktığımız maskelerin bir anı olarak kalmasını diliyorum.” dedi.

Yeni eğitim ve öğretim yılının ülkeye hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Esen, “Belediye Başkanı görevinde emanetçiyim. Halk seçti ve sizlerin emanetini taşıyorum. Siz gelecek nesillerden aldığım bu emanet doğrultusunda daha güzel ve yaşanabilir bir şehir bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sonrasında çok çalışarak, iyi insan olarak ve işinizi iyi yaparak bu emaneti sizler devralacaksınız.” diyerek ziyaretten dolayı çocuklara teşekkür etti. Esen, öğrencilerin isteklerini de sorarak ziyaret anısına onlara çeşitli hediyeler verdi.

Başkan Esen İlköğretim Haftası’nda Öğrencileri Yalnız Bırakmadı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, katıldığı İlköğretim Haftası programının ardından M.K. E. Tophane İlkokulu birinci sınıf ve anaokulu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrenciler ile bol bol sohbet eden Başkan Esen,  öğrencilere kitap hediye etti.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bu yıl M.K. E. Tophane İlkokulu’nda gerçekleştirilen İlköğretim Haftası kutlama etkinliklerine katıldı. Program sonrasında okulun okul öncesi sınıfını ve birinci sınıfları ziyaret eden Başkan Esen, okul yönetiminden okul ve öğrenciler hakkında bilgi aldı. Okulun ihtiyaçlarını da dinleyen Esen, ziyaret ettiği sınıflardaki öğrencilere kitap hediye ederek yeni eğitim ve öğretim yılında başarılı ve yüz yüze bir eğitim yılı diledi.

Bu haber 642 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum