Tatlıçay İçin İlk Kazma Vuruldu

Çankırı’dan geçen Tatlıçaya ilk kazma MHP belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen beyin talimatıyla vuruldu.

Tatlıçay İçin İlk Kazma Vuruldu
16 Eylül 2020 - 12:22 - Güncelleme: 16 Eylül 2020 - 14:51

Kazma Vuruldu

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen yıllardır Çankırı'nın  kanayan yarasından biri olan tatlı çay projesinin başladığını bugün sosyal medya hesabından ''Tatlıçay Projesi İçin İlk Kazmayı Vurduk” başlığı ile müjdeledi.

Çankırı’dan geçen Tatlıçaya ilk kazma MHP belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen beyin talimatıyla vuruldu.
İnşallah çok güzel olacak.

Her yerel seçimde hemen hemen tüm belediye başkan adaylarının seçim beyannamelerinde yer verdikleri tatlı çay projesi nihayet gerçekleşiyor.

Kim bir çivi çakarsan Allah razı olsun, helal olsun. Başkana kim çalışmıyor derse onun gözüne durur…

Yıllardır çözülemeyen problemleri bir bir çözüme kavuşturmanın mutluluğu içerisinde olan Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Bizi İzlemeye Devam Edin” dedi.

Tatlıçay Projesinin Aşiyan Sitesi önünden Güneş İlkokulu arası birinci etap şeklinde yapılacağı bilgileri edinildi.


 


Bu haber 3017 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Dertli
  1 hafta önce
  Asıl 18 li diye yazan kardeşim.18 li ne demiş. Bunu yapıyorsunuz, ama bir selde boşa gider yazık olur Belediyemizin milyarlarına demiş. Kötü mü demiş. Sen sırf belediyedeki arkadaşlarına yalakalık olsun diye konuşmasan iyi olur. Biz Çankırılı olarak memleketimizi ve bütçemizi düşünmek zorundayız değil mi.Hakkı Başkanın yaptığı eserlere neden kızalım.Nihayetinde bizim için yapıyor.Allah razı olsun deriz ve eserlerden istifade ederiz. Ama israfta haramdır ilkesinden hareket etmeliyiz öyle değil mi. İlk selde heba olacak bir yatırıma yazık olmaz mı. Allah'ım bizi afetlerden korusun inşallah.
 • .
  1 hafta önce
  Kardeşim dahada başka yorum yapmam sahne sizin oynayın ama yarın sel olursa Allah göstermesin sana burdan yazacam sende okursun inşallah. ben memleketime yapılan hiç bir şeye köyü demem senden daha çok düşünürüm memleketimi bunu aklına sok .ben birilerine yalakalık olsun diye konuşmam .neler yapıldı çankırıya derken gözün görmüyorsa bişey diyemem İsmail Başkan ne yaptı 1 senedir çayı temizleyecekti başka bişey yapmıcaktı yorumlarda tepki alıp Başkan proje bumuydu deyince işi hemen başladıya çevirdi .sizde kabul edin başkanlık vasfı yok .daha ne yapacak suyu indirimli yapsın öğrenciye bedava servis dedi Başkan oluyum parti ayrımı yapmıcam dedi eskisinden beter oldu sana daha çok sayarım da sen anlamassın .ah güzel kardeşim ben yalakalık olsun diye konuşmam memleketime çivi çakanı öve öve konuşurum her yerde bizimkisi memleket meselesi güzel kardeşim .inşallah eline yüzüne bulaştırmazlar da biter proje söz verdiği gibi insanlar felan gezebilecek suyun kenarında haydi bakalım .
 • asıl 19 li dinle
  1 hafta önce
  Haklısın sunuldu ve yapılmadı buna karşı değilim. Neden yapılmadı sende onu bir araştır yani neden yapılamadı olası bir sel baskınında yapılanlar heba olacaktı DSİ yapımına izin vermedi yani suyun başlangıç noktasına baraj yapılması lazım daha sonra Beledye bu projeye başlayabilir dendi ve bu yüzden yapılamadı diyelim . borçlu belediye demişsin 15 sene önce ak parti 0 borç ilemi devir aldı belediyeyi bunu da yazalım o zaman . şimdi yapılsın güzel olur memleket için ama ileri tarihte su baskını sel felaketi felan olursa buna önlem almış mı belediye onuda söyleyelim her şeyi düşünelim o zaman asıl 18 li kardeş. yapılanlar heba olursa ben sana yazarım buradan bir daha ama .
 • asıl 18 li
  1 hafta önce
  18 Lİ ASIL SEN DİNLE MADEM 15 SENE ÖNCE BORÇSUZ ALMADI BU DÖNEMDE NELER YAPILDI DA BORÇLAR KAPANMADI NELER YAPILDIĞI SON SEÇİMLER ÖNCESİ GÜN YÜZNE ÇIKTI AYRICA BU BARAJI BU SEL BASKININI EMİN OL MÜHENDİSLER PROJEYİ ÖNE SUNANLAR ŞİMDİ ATAĞA KALKANLAR SENDNE DAHA İYİ DÜŞÜNMÜŞTÜR AYRICA ÖNCEKİ BAŞKAN İSTEYECEK DSİ YOLUNU BULMAYACAK VE KARŞI ÇIKACAK SENDE İSMİN ÜGİBİ BİLİYORSUNKİ SADECE PROJEDEN ÖTE DEĞİLDİ ŞUAN BUNU BAŞLATAN BAŞKANA DA TŞK ETMEYİ BİLMİYORSUNUZ. TABİ HERZAMAN YAZABİLİRSİN HERZAMAN KARŞILAŞABİLİRİZ BENCE OTURUP İZLEYELİM MEMLEKET İÇİN ÇALIŞANI EMEK HARCAYANI HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRENLERİDE TEBRİK TAKTİR EDELİM. İYİ SEYİRLER
 • 18 li
  1 hafta önce
  DSİ'nin izin vermediği ve her an sel baskınına maruz kalabilen dere yatağına nasıl bir proje yapacaklar merak ediyorum doğrusu. İnşallah sonbahar yağmurları sel getirip yapılan bütün işi rezil edip israfa sebebiyet vermez. Nihayetinde Belediyemizi zarara uğratmak, Devleti zarara uğratmaktır. İnşallah hüsrana uğramayız. Başarılar diliyorum.
 • asıl 18 li
  1 hafta önce
  18 li bütün yetkililier senin düşündüğün kadarını düşünmüştür herhalde buna bu açıdan değilde 20 yıldır söz verilip her seçimde proje diye halka sunulan çayın becerilemediğini sümen altı edildiğini konussan senin gerçekten memleketini düşünen birisi sanardım.. oysaki dar gelirli borçlu mhp belediyesi verdiği sözleri tutmanın çabası gayreti içerisinde elinden geleni yapma peşinde ki inşallah başaracak.. merak ediyorum diğer partiler diğer seçime hangi proje koyacaklar oleki çay projesi hayata geçiyor inşallah..
 • .
  1 hafta önce
  Tamda dediğin gibi olacak dsi izni vermedi ama eski hastane köprsünün ordan dsi ye kadar olan kısmı yapacaklarmış gösteriş için bu işin en başından güzelce yapılması lazım yoksa yapılan işin anlamı kalmaz zarara uğratır belediyeyi