Çankırı'da Polis Memuru Kafasına Sıkarak İntihara Kalkıştı

Çankırı, “Görevde Bulunan Bir Polis Memurumuzun İntihar Girişiminde Bulunması Haberi İle Sarsıldı”

Çankırı'da Polis Memuru Kafasına Sıkarak İntihara Kalkıştı
30 Nisan 2022 - 19:18 - Güncelleme: 01 Mayıs 2022 - 14:28
Polis Memuru Kafasına Sıkarak İntihara Kalkıştı

Son Dakika Bilgi:
Çankırı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan polis memuru S.B., yoğun bakım servisinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun İnşallah. Mübarek günler yüzü suyu hürmetine sevdiklerine, ailesine ve emniyet teşkilatımza büyük sabırlar diliyoruz.

​​​​​Çankırı, “Görevde Bulunan Bir Polis Memurumuzun İntihar Girişiminde Bulunması Haberi İle Sarsıldı”

Edinilen bilgilere göre olay 30.04.2022 Cumartesi günü saat 18:30 sıralarında Çankırı şehir merkezinde Yunus AVM önünde araç içerisinde intihar girişiminde bulunduğu bilgileri paylaşılan polis memuru, bilinmeyen nedenlerden dolayı beylik tabancası ile kafasına sıkarak yaşamını sonlandırmak istediği bilgileri ifade edildi.


Edinilen son dakika bilgilere göre Çankırı Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapan 1987 doğumlu S.B., isimli polis memuru, bugün saat 18:30 sıralarında Yunus AVM önünde polis aracı içerisinde beylik silahını kullanarak hayatını sonlandırmak istedi.

Yapılan ihbar sonucu 112 Acil Sağlık Çalışanları olay yerine geldiğinde polis memuru S.B'nin ağır yaralı olduğunu tespit etti. Yapılan ilk müdahalenin ardından 112 Acil Ambulans ile Çankırı Devlet Hastanesi'ne sevk edilen polis memuru S.B'nin yoğun bakım servisine kaldırıldığı ve durumunun çok ciddi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu haber 18668 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Sedat sevgili
  3 hafta önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Polislik kutsal bir meslektir. Amirler, mahiyetindeki polislere baba şefkati ile yaklasmaları gerekir. Böyle mob ing uygulaması ile intiharlar önlenemez. Amirlerin, müdürlerin iyi bir eğitimden geçmesi gerekiyor. Taşeron işçi, kadroya geçti. Nöbet, ikramiye, maaş artışı ile polis maaşlarını geçti. Polis maaşlarının bir miktarda olsa yükseltilmesi, fazla çalışma ücretinin ayrıca tediyesi yönünde adımlar atılmasının uygun olacağı kanaatindeyim. Saygılarımla.
 • Aliihsan mulayim
  3 hafta önce
  Polis intiharları için EGM en kısa sürede ciddi bir araştırma yaparak kamuoyunu bilgilendirmeli başta ekonomik çalışma şartları gibi nedenler konusunda da camiayı bilinçlendirmeli yazık bu evlatlarımıza.