İsa Yaman Çankırı Yapraklı Dernekler Federasyonu Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

İş insanı İsa Yaman Yapraklı Dernekler Federasyonu başkan adaylığını sosyal medya hesabından açıklarken mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bu memleket bizim, hepimizin”

İsa Yaman Çankırı Yapraklı Dernekler Federasyonu Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
21 Mart 2021 - 20:10 - Güncelleme: 21 Mart 2021 - 20:16
“Bu memleket bizim, hepimizin” Asla yalnız yürümeyeceksin İsa Yaman

Çankırı Yapraklı İlçesi Davutlar Köyü sakinlerinden Çankırılı İş Adamı İsa Yaman18 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak olan kongrede sevdalısı olduğu Yapraklı için, Çankırı Yapraklı Dernekler Federasyonu başkanlığına adaylığını açıklamıştır.

Merkezi Ankara’da bulunan Çankırı, Yapraklı Dernekler Federasyonu genel kurul süreci yaklaşırken başkan adaylığı için ilk isim belli oldu.

Çankırı’nın Yapraklı ilçesi merkezi ve köylerine hizmet etmek ve dünya genelinde yaşayan Yapraklılılar arasında birlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla çalışmalarını devam ettiren Yapraklı Dernekler Federasyonu’nun önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek genel kuruluyla yeni dönemde başkanlık yapacak isim belirlenecek.

Yapraklı Dernekler Federasyonu Başkanı Tuncay Coşkunoğlu’nun genel kurulda aday olmayacağı konuşulurken, yeni dönemde başkanlık için adaylığını açıklayan ilk isim Yapraklı Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Davutlar Köyü ve Saraycık Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, İş insanı İsa Yaman oldu.

Yapraklı’nın tanıtımı için taşın altına elini koyan ve Star Tv’de yayınlanan Vahe ile Evdeki Mutluluk Programı’nın iki bölümünün Yapraklı’da çekilmesi için sponsor olan İş insanı İsa Yaman, memleketine daha çok hizmet edebilmek için kolları sıvadı.

İş insanı İsa Yaman Yapraklı Dernekler Federasyonu başkan adaylığını sosyal medya hesabından açıklarken mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bu memleket bizim, hepimizin”

18 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak olan kongrede sevdalısı olduğumuz Yapraklı için, Çankırı Yapraklı Dernekler Federasyonu başkanlığına adaylığımı açıklıyorum, Allah hayırlı uğurlu eylesin inşallah.


Kendisine şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dileriz. Cenab-ı Allah yâr ve yârdımcısı olsun İnşallah...


 
Bu haber 2646 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum