İş İnsanı Mehmet Yüzdemir Yeniden Muhtar Adayı Olduğunu İlan Etti

Çankırı’nın ikinci büyük, kalabalık mahalesi olan Abdulhalik Renda Mahallesi’nin sevilen Mahalle Bakkalı (Yüzdemir Market) Muhtar Mehmet Yüzdemir yaptığı açıklama ile ‘adayım’ dedi.

İş İnsanı Mehmet Yüzdemir Yeniden Muhtar Adayı Olduğunu İlan Etti
06 Aralık 2023 - 00:54 - Güncelleme: 06 Aralık 2023 - 00:59
Yeniden Muhtar Adayı Olduğunu İlan Etti

Yerel seçimlerin start alması ile birlikte Belediye Başkan, Belediye Meclis, İl Genel Meclis aday adaylarının boy gösterdiği bu günlerde muhtar adayları da mahallelerine hizmet etmek için adaylıklarını açıklamaya başladılar.

Bu adaylardan bir tanesi de Çankırı Merkez Abdulhalik Renda Mahallesi’nin sevilen mevcut muhtarı Mehmet Yüzdemir ikinci dönemde AHR MAH. Muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Çankırı’nın ikinci büyük, kalabalık mahalesi olan Abdulhalik Renda Mahallesi’nin sevilen Mahalle Bakkalı Muhtar Mehmet Yüzdemir yaptığı açıklama ile ‘adayım’ dedi.

Mehmet Yüzdemir, “Muhtarlık temsil makamıdır. Resmi kurumlar ile bölgede yaşayan vatandaşın sorunlarının ilgili makama ulaştırmada önemli bir rolü vardır. Esnaflık dönemim haricinde sivil toplum kuruluşlarında kazanmış olduğum 20-30 yıllık bilgi, deneyim, tecrübe ile 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Çankırı Merkez Abdulhalik Renda Mahallemize muhtar adayıyım. Bir birinden değerli ekibimde yer alacak aza arkadaşlarım ile birlikte karşınızda olacağım. Beni destekleyen herkese saygı ve selamlarımı sunar, teşekkür ederim." 

Yüzdemir açıklamalarına şöyle devam etti:

“Hiç kimseyi ötekileştirmeden; hiç kimseyle zıtlaşmadan her kesimi hoşgörüyle kucaklayan bir yaklaşımla muhtarlık görevimi siz değerli mahalle sakinlerim ve seçmenlerimizin istekleriyle ikinci dönemde de Allah’ın izniyle görevime devam edeceğim” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Tüm mahalle halkının desteğini alarak ilk dönemde mahalle ve mahalleliye güzel hizmetler veren Yüzdemir, ikinci dönemde de hizmetin çok daha fazlasını vereceğini düşünüyor.

Bu haber 6695 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ebubekir Baş
  2 ay önce
  Rabbim yar ve yardımcın olsun. Her zaman yanındayız Muhtarım
 • Sedanur Çapar
  2 ay önce
  Canım babam bu kutsal görevi en güzel şekilde tekrardan alacağına eminim, başarıların daim olsun her zaman yanında ve en büyük destekçiniz ????