Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

İsmail Uzel Kuaför Salonu Akyurt'ta Hizmetinizde (Özel Haber)

İsmail Uzel Kuaför Salonu’nda Gelin Saçı / Türban Tasarım / Makyaj / Türban hizmetleri sunulmakta olup, Randevu ve bilgi için; @dilekuzel_turbantasarim adresinden ve 0 535 433 22 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

19 Aralık 2022 - 00:23 - Güncelleme: 19 Aralık 2022 - 01:15
Çankırılı Hemşehrimiz Uzel, “Bayan Kuafor ve Turban Tasarım Salonunu Akyurt’lu Vatandaşlarla Buluşturdu”

Ilgazlı hemşehrimiz İsmail Uzel, “Ankara / Akyurt Yıldırım Mahallesinde bayan kuaför ve türban tasarım salonunu açarak vatandaşların hizmetine sundu.

İsmail Uzel Kuaför Salonu’nda Gelin Saçı / Türban Tasarım / Makyaj / Türban hizmetleri sunulmakta olup, Randevu ve bilgi için; @dilekuzel_turbantasarim adresinden ve  0 535 433 22 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuaför Salonu’nda Tessettür Bölümüde Vardır!

Tessettürlü bayanlar için Ombre, Sombre Boya, Açma Boyama, Kesim, Karatin Botoks, Brezilya Fönü işlemleri yapan usta ve kalfaları ile hizmet veren İsmail Üzel Kuaför Salonu’na uğramanız menfaatiniz içindir. Tüm hemşehrilerimizi salonumuza bekleriz ifadelerini kullanan Uzel, "Allah'a şükürler olsun ki salonumuzla hem ekonomimize, hem çalışanlarımıza, hem de halkımıza hizmet ederek katkıda bulunmaktan mutluyuz dedi."

Ankara- Akyurt / Yıldırım Mahallesinde bayan kuaför ve türban tasarım salonunu açarak, yenilik yaratan Çankırı ilimiz Ilgaz İlçesi sakinlerinden İsmail Uzel kardeşimize hayırlı işler, bol kazançlar dileriz. İşin gücün rast gelsin hemşehrim.

Bu haber 4036 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum