İstanbul'u Karadeniz'e Bağlayan Ve 21 İlin Geçiş Noktası Olan Kemikli Rampalarında 70 Kilometrelik Araç Kuyruğu Oluştu

Karabük, Çankırı ve Bolu il sınırlarını kapsayan yol güzergahında oluşan uzun araç kuyruğu havadan görüntülendi.

İstanbul'u Karadeniz'e Bağlayan Ve 21 İlin Geçiş Noktası Olan Kemikli Rampalarında 70 Kilometrelik Araç Kuyruğu Oluştu
09 Haziran 2019 - 08:49

Araç Kuyruğu Oluştu

 

Ilgaz’da an itibari ile dolu yağışı etkili oldu.

 

7 Haziran 2019 Cuma günü ise Ilgaz D-100 Karayolunda dolu yağışından kaynaklanan ve köprūnūn altında yaklaşık bir-iki metre su birikintisi oluşmasından dolayı araçlar Özdemiroğlu kavşağına yönlendirildiğinden trafiğin kilitlenmesi olayı yaşandı. Ilgaz D-100 karayolunda etkili olan dolu yağışı nedeniyle sürücüler, araçlarını tesislere park ederek dolu yağışından korunmaya çalıştılar.

 

Araç kuyruğu 3 il sınırına ulaştı

 

İstanbul’u Karadeniz’e bağlayan ve 21 ilin geçiş noktası olan Karabük’ün Kemikli rampalarında bayram dönüşü nedeniyle 70 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

 

Karabük, Çankırı ve Bolu il sınırlarını kapsayan yol güzergahında oluşan uzun araç kuyruğu havadan görüntülendi. 9 günlük Ramazan Bayramı sonrası ulaşımda dönüş çilesi devam ediyor.

 

İstanbul'u Karadeniz'e bağlantısının sağlandığı Karabük'ün Eskipazar ilçesinde yer alan Kemikli rampalarında trafik yoğunluğu yaşanıyor. Özelikle Karadeniz illerinden İstanbul'a dönüşe geçen binlerce araç Karabük, Çankırı ve Bolu il sınırlarını kapsayan 70 kilometrelik kısımda uzun kuyrukları oluşurken, trafik ise zaman zaman durma noktasına geldi. Trafiğin yavaş işlediği yolda olası bir aksaklığın yaşanmaması için Karabük Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ekipleri yoğun güvenlik önlemi alırken, ağır tonajlı Tır ve kamyonların ise geçişlerine izin verilmiyor.

 

Sabahın erken saatlerinden itibaren trafiğin yoğun şekilde devam ettiği bölgede uzun araç kuyrukları ise drone ile havadan görüntülendi.

 

Bu haber 4699 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum