İyi Parti Çankırı İl Başkanlığı Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

İYİ Parti Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş ise, “Bugün biz buraya kendimizi partimizi anlatmaya gelmedik. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlamak için bir araya geldik." dedi.

İyi Parti Çankırı İl Başkanlığı Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi
13 Ocak 2022 - 13:31 - Güncelleme: 13 Ocak 2022 - 13:35
İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Programa İYİ Parti Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş, İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Fevzi Çim, İl Sekreteri Satılmış Irmak, Hukuk ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Serap Altundağ, Merkez İlçe Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Serhat Kalaycı, Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Aysema Yücetürk, Kurucu İl Başkanı ve Karatekin Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Kaptan ve Medya Ankara Haber Portalı Genel Yayın Yönetmeni Bayram Polat, partililer ve basın mensupları katıldı.

Gazetecilerin gününü kutlayan İYİ Parti İl Başkanı Aydın Akbaş, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun. Yaşam standartlarının daha iyi olacağı bir yıl temenni ediyorum. Yerel basınla siyasiler olarak iletişim halindeyiz. Paylaşımlarda bulunuyoruz. Bugün burada sizlerle beraber olmak istedik. Biz sahada esnafın, çiftçinin sorunlarını dinledik. Yerel basınımızın da çalışma hayatında ne tür sorunları var bunları dinlemek için sizlerle bir araya geldik. Davetimize katıldığımız için sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

İYİ Parti Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş ise, “Bugün biz buraya kendimizi partimizi anlatmaya gelmedik. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlamak için bir araya geldik. Sizleri dinlemek için buradayız. Bir ülkede basın ne kadar özgür olursa ve gençler ne kadar özgür bırakılırsa o ülkenin gelişmesi daha iyi olur, ülke gelişir. Gelişmiş ülkelerin tamamında basın özgürlüğü vardır. Gençler de özgürdür. Basın ulusların ortak sesi olması lazım. Bizim ortak hedefimiz Çankırı olmalı. Daha fazla neler yapılabilir bunu konuşmamız lazım. Mesele Çankırı olunca ortak noktada buluşmamız lazım. Çankırı’nın gelişmesi turizmi için çalışmalıyız. Bugün burada sizlerle olmaktan da mutluyum.” dedi.

Karamemiş konuşmasına şöyle devam etti:

Biz parti olarak gittiğimiz her yede vatandaşların dertlerini sorunlarını ihtiyaçlarını dinliyoruz ve ona göre çözümler üretiyoruz. Biz Çankırı’nın haritasını çıkardık; doğasını, nüfusunu, yetişkin çalışan sayısını, toprak yapısını, tarihini, turizmini bu haritada görmek mümkün. Tabi sadece Çankırı için değil, bütün illerimiz için çıkardık bu haritaları. Bunların üzerinde çalışıyoruz, sorunlarının çözümü ve ihtiyaçlarının tamamlanması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Program samimi hava içinde değişik konularda görüş alışverişinde bulunulmasıyla uzun bir süre sohbet ile devam etti. Çeşitli ikramların sonunda buluşma sona erdi.

Bu haber 3096 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • efsane
  4 ay önce
  yedi kocalı hürmüz bunlar icaratları yok bunlar adam kandırmaktan başka ne iş yaparlar hdp pkk fetö chp karışımından ne beklenir
 • Dertli
  5 ay önce
  Şehidimizin bacısına küfredenlerle bir araya gelmek hoş olmasa gerek. Mustafacığım. Biliyorum basın olduğunuz için mecbursunuz.