Geleneksel Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası'nın Dördüncüsü Başlıyor

‘Geleneksel Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası’nın dördüncüsü, 17 Ağustos 2023 Perşembe günü başlıyor.

Geleneksel Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası'nın Dördüncüsü Başlıyor
16 Ağustos 2023 - 12:18 - Güncelleme: 16 Ağustos 2023 - 12:24
Dördüncüsü Başlıyor

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün katkılarıyla organize edilen, her yıl büyük coşkuyla karşılanan ‘Geleneksel Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası’nın dördüncüsü, 17 Ağustos 2023 Perşembe günü başlıyor.

Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası’nda bu kez 15 İl’den katılacak olan takımlar mücadele edecek. 400 sporcu, 30 antrenör ve 21 hakemle düzenlenecek turnuva, Orhan Saka Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

17-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında dördüncüsü düzenlenecek olan ‘Geleneksel Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası’nın müsabaka seremonisi 18.08.2023 Cuma günü saat 14:00 da Orhan Saka spor Salonu’nda yapılacak, müsabakalarda Süper Minikler, Minikler, Yıldızlar, Ümitler ve Veteranlar kategorileri yarışacak.

Turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak “Amacımız, yıllarca Çankırı’da Judoya hizmet veren rahmetli Ahmet İnceçubuk’un ismini yaşatmak, Judo branşına katkıda bulunmak ve sportif açıdan illerin kaynaşmasını sağlamaktır. Neticede bu güçlü ve oturmuş bir organizasyon. Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz turnuvanın her yıl daha iyi daha güzel bir hale getirilebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Judo’da son dönemlerde güzel bir istikrar yakaladık. Böylelikle şampiyon sporcularımızı da yakından görme imkanını bulacağımız turnuvanın hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Bu haber 1861 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum