Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası'nda "On Numara Gülüş"

Altın madalyanın sahibi olan Miraç Mutlu Özdemir, öyle bir güldü ki, o gülüşü satın alamazsın!..

Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası'nda "On Numara Gülüş"
20 Ağustos 2023 - 12:45 - Güncelleme: 20 Ağustos 2023 - 12:54
“On Numara Gülüş”

Özel Sporcularımızdan Judocu Miraç Mutlu Özdemir, Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası'nda kardeşi Melih Sefa Özdemir'le gösteri maçı yaptı. Altın madalyanın sahibi olan Miraç Mutlu Özdemir, öyle bir güldü ki, o gülüşü satın alamazsın!..

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün katkılarıyla organize edilen, her yıl büyük coşkuyla karşılanan ‘Geleneksel Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası’nın dördüncüsü, 17-20 Ağustos tarihleri arasında Orhan Saka Spor Salonunda düzenlendi.

Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası’nın “Müsabaka Seremonisi” sporcuların tören geçişi, Saygı Duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak’ın selamlama konuşmalarıyla gerçekleştirildi. 15 ilden 400 sporcu, 30 antrenör ve 21 hakemin katılımı ile gerçekleştirilen turnuva da Özel Sporculardan Judocu Miraç Mutlu Özdemir, kardeşi Melih Sefa Özdemir’le gösteri maçı yaptı.

Altın madalyanın sahibi olan Miraç Mutlu Özdemir’in gösteri sonrasındaki gülüşü Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası’na “on numara gülüş” olarak damgasını vurdu.

Bu haber 1809 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum