AK Parti Kadın Kolları Kandil Kutlaması

İl merkezi genelinde uygulama yapan polis ekiplerini ziyaret ederek Regaip Kandili dolayısıyla kandillerini kutladılar.

AK Parti Kadın Kolları Kandil Kutlaması
20 Şubat 2021 - 10:48
Kandil Kutlaması

Çankırı AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Regaip Kandili münasebetiyle il genelinde uygulama yapan polis ekiplerini ziyaret ederek çeşitli ikramlarda bulunuldu.

AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan ve yönetimi ile birlikte il merkezi genelinde uygulama yapan polis ekiplerini ziyaret ederek Regaip Kandili dolayısıyla kandillerini kutladı.

AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, "Güvenliğimizin teminatı olan polis ekiplerimizi Regaip Kandili dolayısıyla il merkezinde çeşitli noktalarda bulunan ekipleri ve Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezi'ni ziyaret ederek Regaip Kandilini kutladık. Kandil dolayısıyla kadın kollarımız tarafından hazırlanan çeşitli ikramında bulunduk. Bizlerin güvenliğini sağlayan polis ekiplerimiz, kolluk kuvvetlerimize teşekkür ediyoruz. Kadın kollarımız olarak bizler her zaman devletimizin, milletimizin ve polisimizin destekçisiyiz. Bu kapsamda polis ekiplerimize çirkince saldırıda bulunan, en zor anımızda yanımızda olan güvenlik güçlerimizi taşlayanları kınıyoruz. Bu vesile ile haince şehit edilen 13 vatan evladına rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz." Dedi.


Bu haber 2155 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Gerçekleri gören
    1 hafta önce
    Yaparsa Ak parti yapar, memleket bir dönem geri gitti şu anki mevcut yönetim yüzünden.