Esen Ve Çelik'den Kadir Gecesi Mesajı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kadir Gecesi münasebeti ile bir mesaj yayınladılar.

Esen Ve Çelik'den Kadir Gecesi Mesajı
07 Mayıs 2021 - 19:43
Belediye Başkanı Esen’in Kadir Gecesi Mesajı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kadir Gecesi münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Rahmet ve bereket ayı Ramazan`ın son günlerine ulaşırken öncelikle toplumsal sağlık ve huzur temennisinde bulunan Başkan Esen, “Ülkemizin tüm sıkıntılarından tez zamanda kurtularak bir ve beraber olduğumuz güzel günlere dönebilmeyi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Esen mesajında, “Vatandaşımıza hizmet etmek, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize yardımcı olmak, şehrimizden başlamak üzere milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkmak manevi sorumluluklarımızdandır. Pandemiden dolayı iki Ramazandır sofralarımız bir olamasa da gönüllerimiz her daim bir oldu. Bu manevi gecede kendimiz ve birbirimiz için dua etme, güzel temennilerde bulunma, kırık kalpleri onarma zamanıdır. Ramazan ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi`nin Türk İslam ve tüm Müslüman âlemine sağlık, huzur ve sevgiyi bâki kılmasını niyaz ediyorum.” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik'in Kadir Gecesi Mesajı

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin Kadir Gecesini kutladı.

İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Manevi pek çok hikmeti, rahmeti ve bereketi üzerinde barından Ramazan Ayının son günlerine girmiş bulunuyoruz.

Bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımızda müjdelenen mübarek Kadir Gecesini dualarla idrak edeceğiz. Kadir Gecesi, kulun Allah'a yakın olduğu gecelerin en önemlisidir. Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed (s.a.v), faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah'tan umarak bu geceyi güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı müjdesini vermiştir.

Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşarak tövbelerinin kabul edilmesini, Cenab-ı Allah’ın lütfuna mazhar olabilmeyi diliyorum. Kadrin ve hatrın sayıldığı, bereket ve bolluğun sağanak gibi yağdığı bu fazilet dolu gecenin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu Mübarek Kadir Gecesi’nin Vatanımıza, Milletimize, Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, İslam Âlemine Hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Bu vesile ile hemşehrilerimin Kadir Gecesini kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.


Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen


AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik

Bu haber 991 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum