2 Yaşındaki Çocuk 5'inci Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti

Kızılırmak İlçesi Karadayı köyü sakinlerinden Şerafettin Yayla'nın torunu, Burhan ve Nimet Çavuş'un 2 yaşındaki kızı Elif Melisa Ç., hakka yürüdü.

2 Yaşındaki Çocuk 5'inci Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti
16 Mayıs 2020 - 12:03

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

Çavuş Ailesinin Acı Günü

Kahreden Ölüm

Pencereden Düşerek Hayatını Kaybetti

Kızılırmak İlçesi Karadayı köyü sakinlerinden Şerafettin Yayla'nın torunu, Burhan ve Nimet Çavuş'un 2 yaşındaki kızı Elif Melisa Ç., hakka yürüdü.

Kızılırmak Şehit Medet Ekizceli Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde görevli personelimizden Burhan Çavuş'un çocuğu geçirdiği elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir.

Elim kaza, Çankırı Kızılırmak İlçesi Yeni Mahalle İsmail Hakkı Karadayı Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir binanın üst katında yaşandı.

www.haberci18.com İnternet Medyası Haber Merkezi tarafından, Edinilen bilgilere göre, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan baba Burhan ve eşi Nimet Ç.’ye ait ikametgâhta yaşadıkları, 2 yaşındaki çocukları Elif Melisa Ç.’nin açık olan pencere camından düşerek yaralandığı, olayın duyulması ile birlikte 112 Acil Ambulans ile Çankırı Devlet Hastanesine kaldırıldığı, doktorlarımızın tüm cabalarına rağmen minik çocuk’un kurtarılamayarak hayatını kaybettiği bilgileri aktarıldı.

Elim kaza ile ilgili soruşturmanın başlatıldığı, 2 yaşındaki Elif Melisa Ç.’nin Kızılırmak İlçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

Minik yavrumuza Yüce Allah'tan rahmet, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelimiz Burhan Çavuş'a ve kederli ailesine sabırlar diliyoruz.
 
 

Bu haber 9005 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum