Reklamı Geç

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

Yapılan kontrollerde; 1 Adet Baretta marka tabanca ile 2 Adet Kurusıkı Tabanca ve 6136 SKM kapsamına girdiği değerlendirilen mekanizma ile açılır kapanır 1 Adet bıçak ele geçirilmiştir.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni
05 Ekim 2020 - 20:20 - Güncelleme: 06 Ekim 2020 - 09:38

Basın Bülteni

Genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla, her zaman ve her yerde güvenlik güçlerimizin varlığını vatandaşa hissettirecek alanda görünür olması amacıyla başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirilmesi amacıyla önleyici kolluk faaliyetleri önemli yer tutmaktadır.

Bu anlayış ve bilinç içerisinde ilimizde yaptığımız çalışmalar neticesinde, İl Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizce yapılan kontrollerde; 1 Adet Baretta marka tabanca ile 2 Adet Kurusıkı Tabanca ve 6136 SKM kapsamına girdiği değerlendirilen mekanizma ile açılır kapanır 1 Adet bıçak ele geçirilmiştir.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içerisinde, genel asayiş ve kamu düzeninin devamı amacıyla önleyici ve adli kolluk tedbirleri kapsamında suç ve suçluyla mücadele ilkesi çerçevesinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İl Emniyet Müdürlüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Büro Amirliği
 


Bu haber 3505 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç