AK Parti İl Başkanlığından Kandil Kutlama Mesajı Ve Lokma Dağıtımı

İl Başkanı Çelik, "Tüm islam aleminin Miraç Kandilini kutlar, Cenabı Allah’tan nice kandillere eriştirmesini, bizleri bağışlamasını niyaz ediyorum.”

AK Parti İl Başkanlığından Kandil Kutlama Mesajı Ve Lokma Dağıtımı
10 Mart 2021 - 16:22 - Güncelleme: 10 Mart 2021 - 19:24
AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik'in Kandil Mesajı

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak tüm vatandaşların kandilini kutladı.

İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajda, “Müslümanların rahmet ve mağfiretine vesile olan merhamet kapılarının sonuna kadar açıldığı, duaların geri çevrilmediği Peygamber efendimiz’in mucizelerinden olan miraç, Cenabı Hakk’ın huzurunda peygamber efendimizin kabulüdür.

Bu mübarek gecenin önemini anlamaya gayret ederek, bu gece vesilesiyle ülkemizin daha güzel günlere ulaşması, insanlarımızın birbirlerine yakışır saygı, sevgi ve hoşgörü ile davranmanın gayreti içerisinde olmasını diliyorum. Bu vesileyle tüm islam aleminin Miraç Kandilini kutlar, Cenabı Allah’tan nice kandillere eriştirmesini, bizleri bağışlamasını niyaz ediyorum.” İfadelerine yer verdi.


Miraç Kandili dolayısıyla lokma dağıtım haberimiz ektedir. Miraç kandilinizi tebrik eder, iyi çalışmalar dileriz.

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından Miraç Kandili dolayısıyla lokma dağıtımı yaptı.

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından Miraç Kandili münasebetiyle parti binası önünde vatandaşlara yönelik lokma dağıtımı düzenlendi.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yaptığı açıklamada, "Miraç kandili dolayısıyla hemşehrilerimize lokma ikramında bulunduk. Yapmış olduğumuz ikramlarla vatandaşımızla bu günün manevi havasını paylaşmak istiyoruz. Bu vesile ile tüm İslam coğrafyasının Miraç Kandili'ni en kalbi duygularımla tebrik eder, Cenabı Allah'tan nice kandillere eriştirmesini niyaz ediyorum." Dedi.


Yapılan etkinliğe AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç katıldı.


 
Bu haber 7359 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum